logo

Sylwester Last Minute - 5 najlepszych ofert

29gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Codziennie słyszycie pytanie „Co robicie w Sylwestra?” i nadal nie wiecie co odpowiedzieć? Myśleliście o tym żeby gdzieś wyjechać i spędzić tę szampańską noc w górach, nad morzem czy w jednej z europejskich stolic? Jeszcze nie jest za późno! Zobaczcie 5 ofert Last Minute na Sylwestra!

Reklama

Sylwester to wyjątkowa noc, w którą raczej nikt nie chce siedzieć sam w domu. Niektórzy już od dawna znają swoje sylwestrowe plany, inni nadal nie wiedzą czy pójdą do znajomych na domówkę, spędzą czas na w Zakopanem, Katowicach czy Warszawie, gdzie odbędą się imprezy pod gołym niebem organizowane przez największe stacje telewizyjne i radiowe. A może wyjedziecie do domku w górach, hotelu nad morzem lub europejskiej stolicy? Kobiety, bez względu na to, gdzie spędzą Sylwestra, w tę jedną noc w roku będą chciały naprawdę błyszczeć. Do tego będzie potrzebna odpowiednia kreacja. Wiemy, gdzie kupicie wystrzałowe sukienki na Sylwestra do 100 zł.

5 najlepszych ofert na Sylwestra Last Minute

W tym roku niefortunnie wielkie powitanie 2017 roku odbędzie się w weekend, także jeśli chcecie gdzieś wyjechać, to radzimy Wam, żebyście na poniedziałek wzięli sobie wolne w pracy :-) A teraz zobaczcie 5 najlepszych ofert sylwestrowych na ostatnią chwilę.

Sylwester w górach

Sylwester w Zakopanem

Chcecie przywitać Nowy Rok w górach? Słyszeliśmy, że w Tatrach spadło sporo śniegu, dlatego Sylwester w Zakopanem z pewnością będzie niezapomniany! W cenie 899 zł dostaniecie 4 noclegi dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami. Tylko poza sylwestrową kreacją zabierzcie też ciepłe ubrania i buty! :-)

Sylwester nad morzem

Sylwester w Mielnie

Sylwester w Mielnie na wielkim balu z wykwintną kolacją i szampanem? Oferta dla 2 osób w terminie 30.12-01.01 ze wszystkim w cenie (śniadania, obiadokolacja, bal sylwestrowy) wyniesie Was 1198 zł.

Szybki Sylwester w europejskiej stolicy

Sylwester w europejskiej stolicy

Ekspresowy, jednodniowy wyjazd na Sylwestra pod gołym niebem do Berlina za 49 zł lub do Wiednia za 89 zł? Taką ofertę z biura Index Polska znajdziecie na Grouponie. Oczywiście transport autokarem oraz opiekę pilota macie wliczone w cenę. Obowiązkowo każdy z Was będzie będzie musiał zapłacić opłatę klimatyczą (Berlin 5 euro, Wiedeń 9 euro).

Sylwester i Nowy Rok w Pradze

Sylwester w Pradze

Praga to jedno z najpiękniejszych miast w Europie, gdzie możecie spędzić swojego Sylwestra na Starym Mieście, które zachwyca architekturą! Zakochacie się w tym mieście!

W cenie 269 zł: przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu, śniadania i zabawa pod gołym niebem

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie 50 zł i 40 euro za zwiedzanie i opłaty klimatyczne.

Wyjazd już 30 grudnia!

Luksusowy Sylwester w hotelu ze SPA

Sylwester w Hotelu Mikołajki

Mamy propozycję wyjazdu dla osób, którym po Świętach zostało trochę więcej gotówki, i które marzą o pełnym luksusie w Hotelu Mikołajki 5* z dostępem do SPA. Poza całkowitym odprężeniem, pełnym wyżywieniem, w cenie otrzymacie również specjalną ofertę sylwestrową - elegancki bal do białego rana!

Wiecie już, co będziecie robić w Sylwestra i gdzie pojedziecie? :-)

A może zamiast wyjeżdżać wolicie zostać na miejscu i wybieracie się na imprezę do znajomych lub sami organizujecie sylwestrową domówkę? W takim razie te zniżki na pewno Wam się przydadzą!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close