logo

Sylwester 2017 Last Minute: oferty z rabatami

22gru 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Do Sylwestra coraz mniej czasu, a Wy nadal nie macie planów na najbardziej imprezową noc w roku? Myśleliście o wyjeździe, ale boicie się, ze może być już za późno, żeby zarezerwować hotel w rozsądnej cenie? Mamy dla Was 5 ofert na sylwestrowe wyjazdy Last Minute z rabatami.

Reklama

Jedni plany na Sylwestra znajdą nawet na kilka miesięcy przed najbardziej wystrzałową nocą w roku. Inni nawet na dzień przed Sylwestrem nie do końca wiedzą, jak przywitają Nowy Rok. Jeżeli Wy nadal nie macie sprecyzowanych planów sylwestrowych, jeszcze nie jest za późno, żeby zarezerwować wyjazd i przywitać Nowy Rok poza domem. To ostatni dzwonek! Wyszukaliśmy dla Was 5 ofert na sylwestrowe wyjazdy Last Minute z rabatami.

Sylwester Last Minute za granicą

Oferty do 100 zł

Jeśli chcecie przywitać Nowy Rok w niezwykłym miejscu, ale po Świętach Wasz budżet może być mocno uszczuplony, wiele biur podróży organizuje jednodniowe wyjazdy sylwestrowe do największych stolic europejskich. Na GoDealli znajdziecie wiele ofert do 100 zł na Sylwestra 2017 w Wiedniu czy Budapeszcie:

Sylwester Last Minute do 100 zł

Na Grouponie również znajdziecie oferty sylwestrowych wyjazdów do stolic europejskich, które do 25 grudnia kupicie z dodatkowym rabatem 15% na hasło GROUPON:

Sylwester Last Minute do 100 zł

Z tą ofertą za dwudniową wycieczkę sylwestrową do wybranych miast zapłacicie:

  • Berlin - 41,65 zł
  • Praga - 58,65 zł
  • Wiedeń - 75,65 zł
  • Budapeszt - 75,65 zł
  • Lwów - 75,65 zł
  • Wilno - 75,65 zł

Do każdego z tych wariantów musicie także doliczyć opłaty klimatyczne i administracyjne. Wszystkie szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na stronie oferty w zakładce "Warunki i szczegóły".

Sylwester w Berlinie i Tropical Islands

Sylwester w Berlinie i Tropical Islands

Jeśli Nowy Rok chcecie przywitać na jednej z największych imprez sylwestrowych pod gołym niebem przy Bramie Brandenburskiej oraz odwiedzić Tropical Islands i zimą poczuć się jak w ciepłych krajach, przez Kuptravel.pl zarezerwujecie wycieczkę sylwestrową do Berlina za 269 zł. W cenie przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu, śniadania i bogaty program zwiedzania (bilet do Tropical Islands dodatkowo płatny).

Sylwester Last Minute w Polsce

Pobyt w hotelu i zabawa sylwestrowa w cenie

W serwisie Travelist znaleźliśmy atrakcyjną ofertę sylwestrowego wyjazdu w cenie ze śniadaniem noworocznym i dodatkowymi atrakcjami na Sylwestra: muzyka na żywo, możliwość wniesienia własnego alkoholu, zabawa bez ograniczeń czasowych i specjalne menu sylwestrowe. Ofertę zarezerwujecie tutaj:

Sylwester Last Minute z rabatem

Za rezerwację w terminie 31.12.2018-01.01.2018 w Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS zapłacicie 599 zł za 2 osoby, wychodzi po niecałe 300 zł za osobę (299,50 zł).

Sylwester bez zabawy

Sylwester Last Minute z rabatem

Jeśli chcecie wyjechać na Sylwestra, ale Nowy Rok wolicie przywitać tylko w swoim gronie, bez hucznych zabaw i imprez do białego rana, mamy dla Was także propozycję wyjazdu z Groupona bez balu w cenie. Za pobyt w terminie 30.12.2017-02.01.2018 za 2 osoby i: 30 grudnia drink powitalny i kolacja, 31 grudnia śniadanie i obiadokolacja, 1 stycznia śniadanie, bufet słodkości, kawa, 2 stycznia śniadanie i późniejsze wymeldowanie zapłacicie tylko 329 zł.

Sylwester 2017 w luksusowym hotelu 4* z balem w cenie

Jeżeli Nowy Rok chcecie przywitać w naprawdę wielkim stylu, mamy dla Was także ofertę wyjazdu nad morze do luksusowego hotelu 4* Szlak Bursztynowy ze śniadaniami i obiadokolacjami w cenie:

Sylwester Last Minute z rabatem

Za pobyt sylwestrowy w terminie 31.12.2017-02.01.2018 z balem sylwestrowym z zespołem The Good Sound, open barem oraz konkursami i pokazem fajerwerków zapłacicie 948 zł za całość.

Sami widzicie, że nawet na kilka dni przed największą nocą imprezową w roku można jeszcze dużo taniej zarezerwować swój wyjazd. Jeśli wiecie już, dokąd się wybierzecie i gdzie przywitacie Nowy Rok, ale nie macie jeszcze pomysłu na sylwestrową kreację, mamy dla Was zniżki na sukienki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close