logo

Sylwester 2014 last minute: europejskie miasta za mniej niż 100 zł!

22gru 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor:

0

Jeszcze nie jest za późno, aby zaplanować niezapomniany sylwestrowy wyjazd. Specjalnie dla spóźnialskich zebraliśmy oferty wycieczek do najpiękniejszych europejskich miast, a w ich planie oczywiście huczne witanie Nowego Roku. Żeby było przyjemniej, za żadną z nich nie zapłacimy więcej niż 100 zł od osoby!

Sylwester w Pradze za 79 PLN/os.

W tej cenie transport luksusowym autokarem, opieka pilota, zwiedzanie Miasta Hradczany, Katedry Św. Wita, Mostu Karola i wielu, wielu innych miejsc. A wieczorem impreza!

Do ceny trzeba doliczyć także ubezpieczenie (10 zł/os.) oraz opłatę administracyjną i opłaty drogowe (10 euro/os.).

Oferta do kupienia na portalu KupTravel.pl - przejdź do oferty.

 

Sylwester w Budapeszcie za 79 PLN/os.

To oferta proponowana przez Groupon i serwis wczasyonline24. W cenie oczywiście przejazd i zwiedzanie oraz opieka polskojęzycznego pilota. Jeśli wyjeżdżamy z miast innych niż Katowice, Gliwice, Tychy, Bielsko-Biała lub Cieszyn, musimy liczyć się z dopłatą. Dopłacać także będziemy za wstęp do zabytków, jeśli nie wystarczy nam zwiedzanie z zewnątrz.

Oferta z Groupona do kupienia tutaj.

 

Sylwester w Berlinie za 95 PLN/os.

W cenie bonu przejazd autokarem do Berlina, zwiedzanie, opieka pilota. Nowy Rok przywitamy pod Bramą Brandenburską. Dodatkowe opłaty do 10 zł za ubezpieczenie i 10 euro - opłata administracyjna i parkingi.

Ofertę wystawia KupBon - szczegóły i zakup pod tym linkiem.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close