logo

Świeża promocja: Mango Outlet zaskakuje i daje rabat -50% na wszystkie ubrania

21maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Klasa, moda, wygoda i jakość to przymiotniki, które według nas najlepiej charakteryzują sklep Mango. Niestety, do kwestii cen nie możemy podejść równie optymistycznie: nie jest to tani sklep. Tymbardziej cieszy nas, że możemy ogłosić tak dobrą promocję: teraz wszystkie ubrania za połowę ceny!

Ta atrakcyjna zniżka dostępna jest jedynie w internetowym outlecie Mango. Promocja trwa do 26 maja i naliczana jest od ceny Mango na wszystkie artykuły, które nie są jeszcze przecenione o połowe lub więcej.

Brzmi zawile? Już tłumaczymy: w Outlecie Mango dostępne są artykuły, które nie są już w sprzedaży w "normalnych" salonach tej marki. Wszystkie przedmioty mają dwie ceny: jedna, przekreślona, jest ceną, która obowiązywała w zwykłym sklepie Mango, zaś ta nieprzekreślona jest ceną nową, za jaką możemy nabyć towar kupując ją w outlecie. Promocja -50%, o której piszemy dzisiaj, obowiązuje więc na te rzeczy, których outletowa cena jest niemniejsza niż 50% ceny tradycyjnej. Jeżeli więc widzimy taki artykuł:

spokojnie możemy skorzystać z kodu - cena Mango wynosi 119zł, a cena outletowa 79 zł, obniżka jest więc mniejsza niż połowa. Wprowadzenie kodu rabatowego "6OUTWEEK" spowoduje obniżenie ceny wyjściowej (119zł) o połowę, co widać na kolejnym zdjęciu.

Koniec końców, dzięki tej promocji, za żaden artykuł, który znajdziecie na www.mangooutlet.com, nie zapłacicie więcej niż 50% jego pierwotnej wartości;)

Nic Ci się nie podoba?

Ubranie, które Ci się podoba, już wyprzedano? A może ciuchy Mango nie są w Twoim stylu? Nic straconego - w dalszym ciągu możesz kupić modną odzież z dużymi zniżkami. Wystarczy wejść na GoDealla.pl/kupony, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki i rabaty do napopularniejszych e-sklepów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close