logo

Świętuj urodziny Małego Głoda i zgarnij maskotkę

11sie 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Mija 10 lat od momentu, w którym Danone przedstawił światu Małego Głoda. Z tej okazji zorganizowano akcję promocyjną, w której można zgarnąć darmową maskotkę. Zadanie konkursowe jest bardzo proste.

Ostatnio u nas sporo konkursów. Kilka dni temu pisaliśmy o najnowszym konkursie Żabki, w którym można wygrać zapas Pepsi. Dziś informujemy o konkursie, który trwa już od pewnego czasu, jednak w dalszym ciągu można wygrywać w nim nagrody.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady konkursu są bardzo proste - po pierwsze należy zarejestrować się lub zalogować w konkursowym serwisie Głodomaniacy. Drugim krokiem jest wymyślenie urodzinowych życzeń dla Małego Głoda. Wykażcie się odrobiną kreatywności, pomyślcie, czego można życzyć temu uroczemu potworkowi i wpiszcie to na Wasze zgłoszenie. Co tydzień można wygrać 10 oryginalnych maskotek: m.in. Małego Głoda jako wampira, jako policjanta, jako poduszkę, Małego Głoda w hełmie lub z kwiatami. W każdym tygodniu  do wygrania jest inny model maskotki.

Konkurs trwa do 8 września.

Spożywcze ze zniżką

Kto czyta naszego bloga wie, że często piszemy o konkursach (wyłącznie tych najlepszych) dotyczących produktów spożywczych. Równie często przedstawiamy Wam promocje w e-sklepach, dzięki którym można zaoszczędzić na codziennych zakupach. Nie inaczej będzie dziś. Poniżej znajdziecie najlepsze zniżki na artykuły spożywcze.


Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close