logo

Świętuj Dzień Pozytywnie Zakręconych z rabatami

17sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dzień osób pozytywnie zakręconych nie mógłby obejść się bez pomysłów na oryginalne sposoby spędzania tak cudownego dnia. Każdemu od czasu do czasu przyda się odrobina szaleństwa żeby oderwać się od codzienności. A poszaleć można na wiele sposobów i za naprawdę małe pieniądze.

Reklama

Pozytywnie zakręceni kochają próbować nowości i nie mają oporów bawić się jak dziecko. A wiadomo przecież, że dzieci o zabawie wiedzą najwięcej. Dlatego ten wyjątkowy dzień można zagospodarować na wiele sposobów. Coś dla odważnych, czyli lot motoparalotnią, flyboard, skok ze spadochronem lub na bungee, atrakcje dla trochę mniej odważnych, jak: ściana wspinaczkowa, paintball, strzelnica, rafting czy spływ kajakowy lub coś dla mało odważnych dużych dzieci: aquapark, termy, park linowy :) Wszystko zależy od Was i Waszego charakteru.

Lot motoparalotnią w promocji

Lot motoparalotnią w promocji

Jeżeli jesteście odważni, kochacie adrenalinę i uwielbiacie, jak Wasz organizm wytwarza mnóstwo endorfin, lot motoparalotnią dla uczczenia Dnia Pozytywnie Zakręconych będzie idealny. Tym bardziej, że z rabatami możecie mieć go nawet za 150 zł. W zależności od tego, gdzie mieszkacie, z lotu ptaka możecie zobaczyć następujące miasta:

Najtańsze loty motoparalotnią będziecie mogli odbyć w Warszawie i Poznaniu. A co jeszcze można zrobić w tym wyjątkowym dniu w niższej cenie?

Paintball z rabatami

Paintball z rabatami

Paintball to od jakiegoś czasu bardzo popularna zabawa, która daje naprawdę wielką frajdę, a co najważniejsze, dzięki niej będziecie mogli świętować Dzień Pozytywnie Zakręconych razem ze znajomymi. A jeszcze lepszą informacją jest to, że na GoDealli znajdziecie kupony na grę w paintball w naprawdę promocyjnych cenach. Znajdź kupon w swoim mieście:

Rozrywka w parku linowym

Park linowy kupony

Jeśli Dzień Pozytywnie Zakręconych chcecie spędzić w rodzinnej atmosferze, możecie to zrobić w parku linowym. Mamy kupony w promocji w lokalizacjach: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Toruń, Trójmiasto, Łódź. Bierzcie więc całą rodzinę i razem świętujcie pozytywnie baaaaaaardzo pozytywny dzień :)

A jeśli Dzień Pozytywnie Zakręconych chcecie spędzić w inny sposób: czytając książkę, w kinie czy w teatrze, dla Was również znajdą się kupony!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close