logo

Świętuj 25 urodziny McDonald's w Polsce

06cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Aż trudno w to uwierzyć, ale McDonald's już od 25 lat jest w Polsce! 17 czerwca 1992 roku w Warszawie miało miejsce otwarcie pierwszej restauracji w naszym kraju. Z tej okazji McDonald's przygotował dla swoich klientów urodzinowe niespodzianki!

Reklama

Sto lat, sto lat...

To będą jedne z najbardziej hucznych urodzin w Polsce, ponieważ świętowanie nie ograniczy się wyłącznie do stolicy. W najbliższy weekend 10-11 czerwca we wszystkich restauracjach McDonald's na terenie naszego kraju skorzystacie z urodzinowych atrakcji, niespodzianek, specjalnej oferty kanapek przygotowanych z myślą o tym wielkim wydarzeniu, a także otrzymacie prezent. Tak - dobrze przeczytaliście. McDonald's obchodzi 25 urodziny - a Wy dostajecie upominki! Do tej pory to Wy zapewne nie raz organizowaliście lub braliście udział w urodzinach swoich dzieci czy znajomych w McDonald's - tym razem role się odwrócą :-)

Odbierz urodzinowy prezent!

25 urodziny McDonald's

Do każdego zamówienia złożonego w urodzinowy weekend 10-11 czerwca w restauracjach McDnald's zostanie dołączony upominek w postaci bonifikarty z urodzinową ofertą. Jaką dokładnie? Według informacji zamieszczonych na stronie Pepper.pl dzięki tej karcie będziecie mogli skorzystać z takich okazji:

  • McFlurry 2 porcje w cenie 1
  • średnie frytki lub duży shake - 3 zł
  • McCafe Flat White - 5 zł
  • McZestaw - 12 zł
  • gratis duże lody z polewą do Happy Meala lub McZestawu (w cenie regularnej)

Karta ta będzie aktywna od 12.06 przez 25 dni we wszystkich restauracjach McDonald's.

A zamiast tortu...

McDonald's oferta urodzinowa

Zamiast urodzinowego tortu McDonald's przygotował dla Was ofertę zupełnie nowych kanapek i przekąsek, na widok których aż ślinka cieknie! Z okazji ćwirećwiecza będziecie mogli zajadać się swoim ulubionym Big Mac'iem w wersji Bacon, burgerem Bacon Blubhouse Beef z soczystą wołowiną i smażonym bekonem czy zdrowymi brokułami w chrupiącej panierce z pysznym sosem śmietanowym - wersja fit. W McDonald's czeka na Was jeszcze coś! :-)

Nowa dawka kuponów

Kupony McDonald's

Od 5 do 11 czerwca możecie korzystać ze świeżutkich kuponów w McDonald's na tańszą kawę, lody i swoje ulubione zestawy przekąsek. Kupony nie obowiązują na terenie Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie i nie łączą się z innymi promocjami. Warto z nich skorzystać podczas rowerowej wycieczki czy wyjścia z przyjaciółkami na kawę. Jeszcze więcej kuponów na pyszne jedzenie czeka na Was na GoDealli. Poniżej najlepsze z nich!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close