logo

Światowy Dzień Książki! Zebraliśmy najciekawsze zniżki na literaturę

23kwi 2015

0

Dziś wielki dzień dla wszystkich fanów literatury. Z okazji Światowego Dnia Książki możemy liczyć na szczególne oferty rabatowe zarówno na książki drukowane, jak i e-booki.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to święto mające na celu przede wzystkim promowanie czytelnictwa. Dla tych którzy dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody z literaturą, jak również dla książkofilów - to wyjątkowy dzień na złowienie kilku fantastycznych cenowych okazji.
Nie tylko same wydawnictwa ogłaszają zniżki, ale również sklepy wysyłkowe i księgarnie internetowe. Zebraliśmy najciekawsze propozycje.
Duet idealny - Ty i książka

W ofercie księgarni internetowej Publio.pl możemy dziś znaleźć ponad 150 e-booków nawet 50% taniej. Promocja trwa do 26 kwietnia.
Oprócz tego nawet 3 dowolne e-booki można wygrać w konkursie. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z książką i przesłać je na maila podanego na stronie organizatora. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 27 kwietnia.
Za 1 miejsce można zgarnąć aż 3 e-booki, za 2 miejsce - 2, za 3 i 4 miejsce - po 1 e-booku.
Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

Bestsellery i nowości

W księgarni Matras z okazji święta wszystkich zapalonych czytelników, mamy aż 30% zniżki na bestsellery i nowości. Wyselekcjonowane zostało 100 pozycji każdej maści, od Carlosa Ruiza Zafona, Roberta Cialdiniego do Keri Smith i Georga R.R Martina.


Podobną zniżkę oferuje CDP.pl, gdzie możemy zakupic najlepiej sprzedające się pozycje 30% taniej.E-booki 50% taniej

Dużo zniżek przypada nie na książki tradycyjne, czyli drukowane, a właśnie na nowszą wersję elektroniczną. Jeżeli nie wiemy na co zdecydować się podczas wakacji, to dzięki rozwiniętej technologii, nie musimy już targać ciężkich plecaków z książkami. Wystarczy nam jeden czytnik e-booków, by zgromadzić je wszystkie w jednym, leciutkim urządzeniu.
Takie e-booki są dziś wyjątkowo tanie! Promocja Virtualo pozwala nam dostarczyć swojemu mózgowi niezłej pożywki, jaką jest literatura, nawet 50% taniej.


Oprócz tego właśnie trwa promocja na reportaże Wydawnictwa Agora nawet 35% taniej.

Bestsellery taniej

W ofercie sieci Empik możemy znaleźć tysiace książek w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo dziś dostępny jest 20% rabat przy zakupie za min. 100zł. Nie dotyczy on jednak podręczników szkolnych, edukacji, książek obcojęzycznych i tytułów w przedsprzedaży.


To tylko niektóre promocje z okazji Światowego Dnia Książki. Ponoć warto znaleźć chociaż 20min na codzienne czytanie, aby wzbogadzić swoje wnętrze i uspokoić umysł.

Wybraliśmy tylko kilka najciekawszych ofert z całego bezkresu zniżek dla miłośników literatury:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close