logo

Świąteczny konkurs Tymbark. Stwórz kartkę i wygrywaj nagrody

09gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Konkursy organizowane przez Tymbark mają już grono oddanych fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują kolejnej okazji do zgarnięcia ciekawych nagród. Tym razem, aby zdobyć jedną z nich, nie musimy zbierać kapsli. Wystarczy odrobina kreatywności i świąteczny nastrój.

Zadanie konkursowe wygląda inaczej dla osób korzystających z Facebooka, a inaczej dla tych, którzy wezmą w nim udział poprzez Twittera lub Instagram. Konkurs trwa od 9.12 do 22.12.2014 roku.

Konkurs na portalu Facebook

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie na Fb, musi posiadać aktywne konto w tym serwisie. Zadanie polega na stworzeniu kartki świątecznej za pomocą kreatora udostępnionego w aplikacji konkursowej.

Po wgraniu zdjęcia z dysku, lub wyboru tego, które jest naszym profilowym, możemy dodawać elementy graficzne, takie jak czapki Mikołaja czy krzaczaste brwi. Musimy także napisać świąteczne życzenia, które nie mogą być dłuższe niż 160 znaków. Wyjątkiem jest ostatni dzień konkursu, 22 grudnia, kiedy życzenia zgłaszane na kartkach świątecznych mogą mieć długość do 320 znaków. W tym dniu zostanie wyłoniony 1 zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną - Konsolę Xbox one.

Konkurs na portalu Twitter lub Instagram

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tej części rywalizacji, muszą mieć aktywne konto na Twitterze lub Instagramie. Każdego dnia w aplikacji konkursowej na Facebooku będą pojawiać się nowe zadania, których wykonanie na Twitterze lub Instagramie jest zgłoszeniem do konkursu. Zgłoszenia muszą być oznaczone za pomocą hashtagu #TymbarkXmas. Komisja konkursowa po każdym dniu trwania konkursu ogłosi zwycięskie zgłoszenia z dnia poprzedniego. Przy wyborze komisja kierować się będzie przede wszystkim kreatywnością oraz jakością zgłoszenia.

Nagrody

Oprócz tej głownej, o której już wspominaliśy - Konsoli Xbox one, każdego dnia można wygrać:

* na Facebooku:

  • słuchawki Tymbark Kapsel, 140 sztuk
  • puf Tymbark Kapsel 42 sztuki
  • Galaxy Ace 4 14 sztuk
  • Zegarek Tone on Tone, 28 sztuk
  • Karta podarunkowa na kwotę 79 zł do wykorzystania na chrum.com, 154 sztuk
  • Karta podarunkowa na kwotę 148 zł do wykorzystania na chrum.com, 56 sztuk

* Na Twitterze i Instagramie:

  • Walizka Tymbark Kapsel + smycz Tymbark, 70 zestawów
  • Zwijacz Tymbark Kapsel + Poduszka Kapsel Tymbark, 700 zestawów

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie w aplikacji konkursowej.

Nie wygrałeś?

Miałeś nadzieję, na zgarnięcie Xboxa lub słuchawek i niestety nic z tego nie wyszło? Próbuj w następnym dniu konkursu! Jeżeli jednak wciaż nie będziesz miał szczęścia, może te ciekawe rabaty na elektronikę poprawią Ci humor. Wprawdzie skorzystanie z nich to nie to samo, co dostanie wymarzonej konsoli za darmo, ale jednak można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close