logo

Świąteczne rabaty z magazynem Cosmopolitan

19gru 2014

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Anna Spychalska

0

5 sporych rabatów na 5 znanych marek - to świąteczna niespodzianka dla czytelniczek czasopisma Cosmopolitan. Na jakie zniżki można liczyć?

Mało, ale dużo

Sezon obfitości w kupony zniżkowe w gazetach mamy już za sobą. Największe akcje, organizowane przez Wysokie Obcasy Extra, Elle, InStyle i Glamour oraz Twój Styl i Grazię, w których udostępniano nawet kilkaset obniżek, cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem. W styczniowym numerze Cosmopolitan (cena 4,50 zł) znajdziemyo wiele mniej kuponów, bo zaledwie 5 - to mało, ale nawet z nimi będziemy mogli sporo zaoszczędzić.

Rabaty pod choinkę

Akcja kuponowa Cospmopolitan wygląda trochę inaczej niż te, o których zwykle piszemy. Kupony obowiązują jedynie w sklepach stacjonarnych, po okazaniu sprzedawcy. Aby z nich skorzystać należy więc wyciąć karty rabatowe i przedstawić w momencie zakupu. Każdy z kuponów ważny jest w dniach od 11.12.2014 do 09.01.2015. Regulamin akcji znaleźć można na stronie Cosmo.pl.

Z jakich zniżek możemy skorzystać?

  • BADURA: upoważnia do 50 zł zniżki na zakupy powyżej 200 zł. Nie łączy się z innymi promocjami
  • ALDO: 50 zł mniej przy zakupach za min. 299 zł. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami. Dotyczy towaru w pełnej cenie.
  • CROPP: upoważnia do 50 zł zniżki na zakupy powyżej 150 zł. Kupon obejmuje wszystkie modele DAMSKIE: przecenione i pełnowartościowe, poza obcymi brandami i akcesoriami
  • CUBUS: upoważnia do 50 zł zniżki na zakupy za min. 149  zł. Rabat naliczany od cen wyjściowych. Szczegóły oferty w sklepach
  • Tchibo: upoważnia do 50 zł zniżki przy zakupach za min. 200 zł

Rabaty każdego dnia

Nie masz nowego Cosmo lub nie zdążyłeś skorzystać z rabatów? Nic straconego. Ludzie, którzy doceniają sobie oszczędzanie nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim swojego czasu, powinni regularnie zaglądać na naszego bloga, gdzie publikujemy informacje o zniżkach i promocjach w znanych sklepach. Pod każdym artykułem wybieramy rabaty, które są szczególnie interesujące.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close