logo

Świąteczna promocja PKP: szybciej kupujesz, taniej podróżujesz!

09gru 2015

Kategoria: Turystyka | Autor: Anna Wudarska

0

"Driving home for Christmas" śpiewał niegdyś Chris Rea, rozkoszując się podróżą do domu na święta. Jeśli i Ty zaplanowałeś już świąteczny wyjazd, lecz nie posiadasz własnego środka transportu, sprawdź tegoroczną promocję PKP Intercity! Na podróżujących ekspresami w okresie świąteczno-noworocznym czeka aż 100 tys. biletów w bardzo korzystnych cenach!

W tegoroczne Święta i Nowy Rok PKP InterCity wyjątkowo hojnie obdarowuje swoich pasażerów, którzy planują podróż z wyprzedzeniem. Pula biletów dostępnych w promocji to aż 100 tysięcy - kilkukrotnie więcej, niż w zeszłorocznej edycji. To oznacza, że co czwarte miejsce w pociągach Express InterCity Premium oraz Express InterCity dostępne będzie w ofercie Super Promo, w cenie od 49 zł.  Dodatkowo od promocyjnych cen można odliczyć ulgi ustawowe - ta informacja z pewnością ucieszy studentów, którzy dzięki rabatowi i zniżce za przejazd Pendolino zapłacą jedynie 24 zł. Świąteczna promocja pozwoli osobom, które planują podróż z wyprzedzeniem, dotrzeć na miejsce szybko, komfortowo i... tanio!

Bilety w ramach świąteczno-noworocznej oferty PKP Intercity są dostępne na podróże krajowe klasą 1. i 2. Można je nabywać w całym okresie przedsprzedaży (najwcześniej na 30 dni przed planowanym wyjazdem) aż do wyczerpania limitu.

Tegoroczne Święta i okres noworoczny chcesz spędzić inaczej niż zwykle? Na portalu Wakacje z procentem znajdziesz mnóstwo ciekawych ofert w bardzo atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close