logo

Świąteczna akcja Lidla. Zrób zakupy i odbierz profesjonalny nóż

21lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W ubiegłym roku przed Świętami klienci Lidla otrzymywali w prezencie do zakupów książkę kucharską autorstwa Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy. W tym roku do zgarnięcia będą profesjonalne noże szefa kuchni.

Była książka...

Zeszłoroczna akcja świąteczna Lidla wzbudziła ogromne zainteresowanie. Wówczas aby otrzymać specjalnie przygotowaną książkę z przepisami kucharzy będących twarzami tych sklepów należało zbierać naklejki za zakupy powyżej 50 zł. 6 naklejek gwarantowało prezent - książkę "Karol kontra Okrasa".

Sklepy Lidl zleciły badania konsumenckie, z których wynikało, iż aż 78% zapytanych jest zdania, że podobne akcje powinny być przeprowadzane w przyszłości. Zgodnie z zasadą "klient nasz Pan" ten popularny dyskont powtórzy swoją świąteczną akcję także w tym roku.

... jest nóż

Promocja będzie trwać od 1 do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Mechanizm tegorocznej promocji jest podobny, jednak inny jest prezent oraz co ważne, wzrasta kwota, jaką należy wydać na zakupy, by zapewnić sobie prezent.

Aby odebrać nóż szefa kuchni trzeba zebrać 10 naklejek. Jedna naklejka przysługuje za każde wydane w sklepie 60 zł. Kiedy już uda nam się zebrać 10 znaczków i uiścimy symboliczną opłatę w wysokości 1 grosza, w dowolnym sklepie sieci Lidl możemy odebrać nasz zasłużony nóż.

Z akcji wyłączony jest alkohol, w tym piwa, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i przedmioty służących do karmienia piersią. Oznacza to, że pieniądze wydane na wymienione produkty nie będą wliczały się do sumy 60 zł, jaka potrzebna jest do otrzymania jednego znaczka.

600 zł za nóż?

Niektórym z pewnością nie spodoba się pomysł wydania w Lidlu 600 zł, by otrzymać w prezencie nóż. Cóż, jeżeli potrzebujemy tego kuchennego narzędzia, taniej będzie po prostu go kupić.

Jednak my radzimy spojrzeć na to inaczej: okres przedświąteczny to czas, w którym wydajemy więcej pieniędzy niż zwykle. Trzeba kupić prezenty, dekoracje i produkty potrzebne do przygotowania świątecznych posiłków. Kwota 600 zł na np. artykuły spożywcze dla 4-osobowej rodziny na 24 dni (tyle bowiem trwa promocja Lidla) nie wydaje się jednak nieosiągalna. Jeżeli jesteście zaitneresowani otrzymaniem noża, pilnujcie, by wszystkie możliwe zakupy robić właśnie w Lidlu - taka strategia może okazać się pomocna, by zdobyć wymaganych 10 naklejek.

Nie tylko jedzenie

Lidl jest dyskontem, w którym znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale także produkty w atrakcyjnych cenach związane z czasowymi akcjami. Sklep ten znany jest z ciekawych współpracy ze znanymi markami, takimi jak Wittchen czy Crocs i sprzedawania ich produktów po dużo niższych cenach niż te ogólnodostępne. Poniżej znajdziecie promocje, jakie aktualnie są lub wkrótce pojawią się w Lidlu.

Żródło obrazków na stronie: Lidl.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close