logo

Super-Pharm: promocja 1+1 za grosz

02cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Nowa promocja w Super-Pharm! Doskonale wiemy, jak lubicie akcje zniżkowe 1+1 za grosz, dlatego nie mogliśmy nie opisać tej promocji. Zobaczcie co kupicie taniej podczas Czerwcowego Zawrotu Cenowego z kartą LifeStyle.

Reklama

Tęskniliście za promocjami w drogeriach kosmetycznych? Dobra wiadomość, ponieważ do 5 czerwca macie szansę na kupowanie produktów kosmetycznych za 1 grosz w drogeriach Super-Pharm. Kto ma kartę LifeStyle ten doskonale wie, że jest to naprawdę opłacalne przedsięwzięcie. Między innymi dlatego, że takie promocje jak ta: 1+1 za grosz, czekają wyłącznie na posiadaczy karty LifeStyle.

Oferta promocyjna 1+1 za grosz drogerii Super-Pharm obejmuje:

  • Produkty marki Life
  • Produkty marki Scholl
  • Produkty marki O.B.
  • Plastry opatrunkowe marek SALVEQUICK, Viscoplast oraz PIC

Czyli jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą na przykład zadbać o swoje stopy na lato - w końcu zarówno plastry, jak i produkty marki Scholl baaardzo pomagają w pielęgnacji stóp ;-) Szczególnie, gdy na przykład założymy pierwszy raz buty i musimy je rozchodzić, a potem "umieramy", bo mamy obtarte pięty. Ktoś zna ten ból? Co z kolejnymi produktami - oczywiście nie ma to jak niezawodne produkty O.B., szczególnie podczas tych gorących dni. A gama produktów LifeStyle jest tak rozległa, że tak naprawdę każdy mógłby sobie coś z niej wybrać. Uważamy zatem, że promocja należy do tych udanych i do tych, które warto polecać. Jeżeli uważacie podobnie, przekażcie informację dalej!

Co jeszcze dobrego podczas Czerwcowego Zawrotu Cenowego w Super-Pharm?

Podkład Maybelline NY SuperStay za 1 grosz

To już nawet nie akcja dotycząca Czerwcowego Zawrotu Cenowego, ale zdecydowanie może przyprawić o pozytywny zawrót głowy. Kupon na podkład Maybelline za 1 grosz? Tego jeszcze nie było! Wejdź na www.wygrajsuperstay24h.superpharm.pl i wygraj kupon! Codziennie rozdawane są 33 kupony. Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Pamiętajcie, że należy wpisać e-mail o PEŁNEJ godzinie. Zegarki w dłoń i do dzieła!

A ostatnią dobrą wiadomością są najnowsze kupony rabatowe na kosmetyki. Ach, czy już czujecie się rozpieszczeni? Bo my tak! Życzymy udanych zakupów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close