logo

Super-Pharm ogłasza promocję na Dzień Matki: -30% na wszystkie kosmetyki do makijażu i kremy do twarzy

22maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wydawać by się mogło, że wielka walka drogerii o klienta została chwilowo zawieszona. Nic bardziej mylnego - tym razem SUPER-PHARM ogłosiło promocję -30% na kosmetyki do makijażu i kremy do twarzy. A to wszystko w ramach prezentu dla wszystkich mam.

Dzień Matki już za kilka dni. Super-Pharm wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy szukają prezentowych inspiracji: oferuje 30% zniżki na wszystkie kosmetyki do makijażu, a także kremy do twarzy. Według nas kosmetyczne prezenty są jak najbardziej dobrym pomysłem na Dzień Matki - zwłaszcza, jak dobre, markowe i wypróbowane kosmetyki można kupić ze zniżką;)

Jedynym ograniczeniem promocji jest to, iż nie łączy się ona z innymi rabatami. Akcja promocyjna trwa od 22 do 26 maja.

Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Zawsze donosimy o tym, gdzie są najlepsze zniżki i największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@godealla.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close