logo

Super-Pharm: nowa gazetka od 3.03 i dużo promocji na kosmetyki!

02mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Mamy informację o promocjach, które będą obowiązywać w drogeriach Super-Pharm od 3 marca 2016! Od jutra będą czekać na Was najlepsze marki makijażowe z rabatami do 40%.

Reklama

Możecie już przygotować się na promocyjne szaleństwo! Od 3 marca w drogeriach Super-Pharm kosmetyki znanych marek kupimy nawet 40% taniej.

 • Max Factor -25%, z kartą LifeStyle -30%
 • Maybelline - maskara Lash Sensational oraz kredki i linery -25%, z kartą LifeStyle -35%
 • ASTOR - wszystkie maskary -25%, z kartą LifeStyle -30%
 • Rimmel:
  * maskary Scandal Eyes -25%, z kartą LifeStyle -30%
  * wszystkie cienie do powiek -20%, z kartą LifeStyle -35%
  * lakiery do paznokci 60 sekund -20%, z kartą LifeStyle -30%
 • Bourjois Paris - wszystkie kosmetyki do makijażu -25%, z kartą LifeStyle -30%
 • AA Make Up - wybrane podkłady do twaryz -30%, z kartą LifeStyle -40%
 • L'OReal: seria True Match -25%, z kartą LifeStyle -30%

(źródło: Facebook SUPER-PHARM Poland)

Taniej z kartą LifeStyle

Jak widać, przy wszystkich tych zniżkach widnieje informacja "z kartą LifeStyle" - i te magiczne słowa zawsze zwiększają wartość rabatu!

Zachęcanie klientów do zakładania kart rabatowych LifeStyle zawsze było w drogeriach Super-Pharm bardzo silne. Prawie przy każdym zakupie kasjerki pytają, czy klient ma założoną kartę LifeStyle. Przy kilku takich rozmowach i przeczącej odpowiedzi, ekspedientki informowały, że taką kartę można szybko założyć w Internecie. Wczoraj jedna z naszych redaktorek spotkała się z nieco inną sytuacją - na wyżej wymienione pytanie, nasza wysłanniczka odpowiedziała, że nie ma karty, bo zazwyczaj nie ma czasu na jej założenie. Kasjerka zaproponowała zatem, żeby założyć kartę na miejscu - w drogerii Super-Pharm. Wystarczyło podejść do komputera znajdującego się w salonie, a zaraz potem pojawiła się konsultantka, która tak naprawdę "odwaliła" całą robotę za naszą redaktorkę i to naprawdę w kilka minut. Wystarczyło podać tylko kilka danych osobowych, a aktywna karta znalazła się już w ręku szczęśliwej klientki.

Zachęcamy do zakładania tej karty, a także wielu innych, dostępnych w różnych sklepach, drogeriach, kawiarniach i restauracjach. Aż 50 firm, w których można takie karty założyć, opisaliśmy w naszym artykule: Karty stałego klienta - zebraliśmy aż 50 okazji do oszczędzania! Gdybyście chcieli być natomiast na bieżąco z wieloma promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Każdy sposób na oszczędzanie jest dobry! A w związku z tym - na koniec nowe kupony rabatowe na modną odzież. Enjoy ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close