logo

SUPER-PHARM: 1+1 kosmetyk za grosz!

25lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Promocje tego typu są jednymi z Waszych ulubionych. Nic dziwnego, w końcu kupując jeden kosmetyk, drugi mamy praktycznie za darmo. Tym razem w SUPER-PHARM z takim rabatem kupimy kosmetyki do makijażu ust.

Promocja trwa od 25 lutego do 2 marca 2015 roku. W tym czasie posiadacze karty LifeStyle kupując kolorowy kosmetyk do makijażu ust, za drugi, tańszy (lub w tej samej cenie) zapłacą tylko symbolicznego grosza.

Akcja nie dotyczy szminek pielęgnacyjnych i balsamów do ust. Promocje nie łączą się i nie dotyczą zestawów. Rabat nalicznay jest od cen regularnych. Uwaga: jak informuje Super-Pharm, limit zakupowy wynosi maksymalnie  3 sztuki produktów.

W tym samym czasie w tej znanej sieci drogeryjnej trwają dwie inne bardzo atrakcyjne promocje, także dostępne jedynie dla posiadaczy karty LifeStyle: prezerwatywy Durex 1+1 za grosz oraz mleko Bebilon 1200 g za 48,90 zł.

Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na blog Gdziepromocja.pl, gdzie publikujemy informacje o najlepszych akcjach zniżkowych. Zawsze donosimy o tym, gdzie można znaleźć największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@gdziepromocja.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close