logo

Summer Sale na Steamie! Największe hity letniej wyprzedaży

24cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Ogłaszamy święto wszystkich graczy! Najpopularniejszy producent gier komputerowych, a także założyciel platformy z grami komputerowymi Steam, ogłosił letnią wyprzedaż 2016. Rabaty w wysokości nawet 80% to wielka gratka dla prawdziwych miłośników wirtualnego świata.

Reklama

Najważniejsze pytanie na sam początek: Ile mamy czasu na to, żeby cieszyć się wyprzedażą w Steamie? I tu szybka odpowiedź: Promocja na Steamie potrwa do 4 lipca, do godziny 19:00! To będzie zatem bardzo przyjemny czas, kiedy będziemy mogli kupić gry komputerowe nawet 80% taniej.

Wyprzedaż Steam 2016

Valve Corporation zaskakuje także tym, że przeceniło sprzęt! W promocyjnych cenach możemy kupić na przykład Steam Controller czy Steam Link.

Ale przecież nie o sprzęt tu najbardziej chodzi. Fani pecetowych gier tak ucieszyli się na wyprzedaż w Steamie, że serwery nie wytrzymały. Strona na szczęście już działa, dlatego można rozglądać się w poszukiwaniu najlepszych gier.

Jak informuje Valve, w promocji jest ponad 12 tysięcy produktów. Jest zatem w czym wybierać, prawda? A oto wielkość zniżek najpopularniejszych gier i ich promocyjne ceny:

Według nas i zapewne według wielu z Was te ceny naprawdę są korzystne, choć często możemy przeczytać, że letnia wyprzedaż na Steamie pogarsza się z roku na rok. Niemniej jednak, trzeba się cieszyć, że takie wyprzedaże w ogóle są organizowane, bo w przeciwnym razie musielibyśmy kupować wszystkie gry w standardowych cenach.

Gry dla Pań

Znamy wiele kobiet, które lubią gry takie jak Call of Duty czy Wiedźmin. Jednak STEAM posiada w swojej ofercie także inne gry - nie tylko takie, w których przelewa się wirtualna krew. Panie, które lubią czasami odciąć się od rzeczywistości i stworzyć wirtualne, spokojne (lub wręcz przeciwnie :-D) życie, z pewnością lubią grę The Sims. Na przykład The Sims 3 jest teraz dostępna za 9,99€ zamiast 39,99€. Przy obecnym kursie jest wychodzi niecałe 45 złotych za tę popularną grę.

Kolejną grą, w którą mogą grać zarówno mężczyźni, jak i kobiety, jest Kopanito. Jest ona przeceniona aż o 70% i kosztuje teraz jedyne 3,59€!