logo

SUBWAY: nowe kupony ważne do 29 lutego!

15lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Dwie kawy za 7 złotych, kanapki 30% taniej, a może pyszne zestawy za kilkanaście złotych? Teraz możecie zaoszczędzić dzięki kuponom rabatowym do sieci SUBWAY. Zobaczcie skąd pobrać kupony i jak na nich skorzystacie.

Reklama

Na co masz dzisiaj ochotę? Na pyszną kanapkę, ciastko, a może aromatyczną kawę? Na wszystkich tych produktach możesz teraz zaoszczędzić - o ile skorzystasz z nowej promocji SUBWAY. Do tej znanej sieci restauracji zostały wprowadzone nowe kupony, dzięki którym sporo zaoszczędzicie. Codzienne śniadanie lub przekąski okażą się naprawdę tanie!

Kupony SUBWAY

Na wstępie musimy poinformować, że kupony obowiązują wyłącznie w wybranych restauracjach SUBWAY w: Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Jaworznie, Lublinie, Nowym Sączu, Pyrzowicach, Rudce, Rzeszowie, Sosnowcu, Stalowej Woli, Zabrzu i Zakopanem. Promocja trwa do 29.02.2016 r. Oferty nie można także łączyć z innymi promocjami.

Na czym można zaoszczędzić?

  • 2 x kawa za 7 zł (-40%)
  • kawa + ciastko za 5 zł (-35%)
  • 2 x dowolny SUB15 za 17 zł (-30%)
  • dowolny SUB30 za 16 zł
  • cały dzień śniadanie za 7 zł
  • Spicy Italian SUB15 za 7 zł (-30%)
  • zestaw SUB15 za 15 zł (kanapka + napój + ciastko)
  • SUB15 Buffalo Chicken + coca-cola za 12 zł (-30%)

Wszystkie kupony znajdziecie TUTAJ. Można je pobrać i wydrukować. A to przykładowe kupony z trwającej obecnie promocji:

Macie jeszcze 2 tygodnie na korzystanie z kuponów do restauracji SUBWAY. To świetna oferta zarówno na kupowanie codziennych posiłków, jak i jednorazowy zakup kanapki czy kawy. Tak samo jak wszelkie promocje, tak właśnie lubimy kupony rabatowe! Miejcie je przy sobie na wszelki wypadek - na przykład na mały czy wielki głód ;-) Dodatkowo, dla wielbicieli "ostrych wrażeń" do oferty została wprowadzona ostra kanapka: Kurczak Buffalo. Kupon na ten posiłek znajdziecie na ostatniej pozycji z listy.

Szkoda, że SUBWAY nie wprowadził tej oferty do wszystkich restauracji, a wybrał jedynie kilka lokalizacji. Jeśli natomiast chcielibyście skorzystać ze zniżek lub rabatów na jedzenie bez podziału na miasta, sprawdźcie nasze nowe kupony:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close