logo

Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Show - kupony rabatowe na wrzesień 2019

27sie 2019

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Marta Wacław

0

Mimo że za oknem letnia pogoda dopisuje, już niedługo oficjalnie zakończymy sezon wakacyjny i powitamy jesień. A to oznacza powrót kultowych, cyklicznych promocji organizowanych przez znane magazyny. Mamy pierwsze informacje o największej w Polsce akcji rabatowej. Kiedy ruszają Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Show?

 

Reklama

Trudno będzie nam rozstać się na dobre z latem i pożegnać z piękną, wakacyjną pogodą. Na pocieszenie, jesienią organizowane są kultowe promocje i akcje rabatowe z popularnymi magazynami w Polsce, z których skorzystacie we wrześniu i październiku. Już niedługo rusza jedna z nich!

Jesień pod znakiem... promocji

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami i... promocjami. Latem i zimą w sieciówkach oraz znanych sklepach trwają sezonowe wyprzedaże, wiosna i jesień to z kolei czas kultowych, organizowanych cyklicznie akcji. Wtedy skorzystacie z takich okazji, jak -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie, a w największych magazynach w Polsce znajdziecie kupony rabatowe, z którymi oszczędzicie na zakupach w sklepach stacjonarnych i online oraz usługach czy zabiegach kosmetycznych. Mamy dla Was pierwsze, nieoficjalne informacje o zbliżającej się największej tego typu akcji rabatowej.

Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Show startują już wkrótce!

Źródło: Styl.pl

Stylowe Zakupy, czyli największa w Polsce tego typu akcja rabatowa ze znanymi magazynami, organizowane są zwykle pod koniec września i nie inaczej będzie również tym razem. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, ze wszystkich zniżek i kuponów skorzystacie tym razem aż przez 3 dni, od piątku do niedzieli. 14. edycja akcji przypadnie na 27-29 września (w sklepach stacjonarnych), ale promocje online czy rabaty na usługi potrwają znacznie dłużej.

Rozkład promocji:

  • 27-29.09: kupony rabatowe w sklepach stacjonarnych
  • 27.09-01.10: promocje online
  • 27.09-05.10: rabaty na usługi w całej Polsce

Z niektórych okazji będziecie mogli skorzystać nawet dłużej, wtedy taka informacja zostanie zamieszczona bezpośrednio przy danym kuponie. Zniżki na ponad 400 marek w tysiącach sklepów w całej Polsce znajdziecie w jesiennych wydaniach magazynów Twój Styl (nr 10/2019) oraz Show (nr 19/2019). A jak skorzystacie ze wszystkich promocji na modele z kolekcji jesień/zima, kosmetyki, biżuterię czy usługi?

Jak skorzystać z kuponów rabatowych?

  1. Kup jeden z magazynów: Twój Styl (nr 10/2019) lub Show (nr 19/2019).
  2. Jeżeli chcesz skorzystać z rabatu w sklepie stacjonarnym, wytnij z gazety interesujący Cię kupon i przedstaw go w sklepie podczas zakupu wybranego produktu lub usługi.
  3. W przypadku zamówień online, w odpowiednim polu koszyka (po dodaniu do niego produktów), wpisz kod rabatowy zawarty na danym kuponie. Wtedy zniżka zostanie naliczona automatycznie.

Już niebawem opublikujemy dla Was pełną listę kuponów rabatowych i promocji w ramach Stylowych Zakupów z Twój Styl i Show więc zaglądajcie do nas na bieżąco. A jeśli już nie możecie doczekać się tej akcji, mamy dla Was aktualną listę promocji, z których skorzystacie od razu bez czekania :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close