logo

Stylowe zakupy: kupony rabatowe w magazynach Twój Styl i Show już wkrótce!

11sie 2017

Kategoria: Kupony z gazet

0

Lato to czas wyprzedaży - ceny spadają na łeb na szyję, jednak obniżki dotyczą raczej starszych kolekcji. Szukasz możliwości zaoszczędzania przy kupnie modeli z nowych, jesienno-zimowych kolekcji? Mamy dobrą informację: akcje kuponowe wracają! Na pierwszy ogień idzie Twój Styl i Show ze swimi "Stylowymi zakupami".

 Reklama

Kuponowe szaleństwo

Kupony z gazet są w naszym kraju popularne od kilku lat. Z każdą edycją tego typu wydarzeń przybywa rabatów i sklepów, które ich udzielają. Swoje ceny obniżają wtedy zarówno duże i znane marki, jak i te, które dopiero starają się przebić do świadomości potencjalnych klientów, a tego typu promocja może skutecznie w tym pomóc. W końcu kto nie lubi sklepu, który tak chętnie obdarza rabatami swoich klientów?

Sposób na zwiększenie sprzedaży egzemplarzy swojego tytułu widzą w tego typu przedsięwzięciach także magazyny, które chętnie organizują kuponowe akcje. Pierwszą tej jesieni taką inicjatywę przygotowuje właśnie Twój Styl i magazyn Show. I to nie byle jaką inicjatywę - czeka nas bowiem już 10. jubileuszowa edycja Stylowych Zakupów. Spodziewamy się więc urodzinowych niespodzianek.

Kupony będą dostępne w numerze 10.2017 (Twój Styl) i 19/2017 (Show). Każdy kto będzie chciał zrealizować zniżkę  w sklepie stacjonarnym, powinien okazać go sprzedawcy przy zakupie wybranego produktu lub usługi. Chcąc wykorzystać rabat w e-sklepach, należy podać go w koszyku zamówienia.

Kiedy z rabatem?

Choć gazety ze zniżkami kupić będzie można w pierwszej części września, to wykorzystać będzie je można dopiero w ostatni weekend miesiąca. Od 29.09 do 1.10 zrealizować będzie można zniżki w sklepach stacjonarnych, od 29.09 do 3.10 w sklepach online. W przypadku rabatów na usługi okres ten będzie wydłużony do 8 października 2017 roku. W przypadku innej daty ważności taka informacja będzie odnotowana na kuponie.

Pełna lita sklepów i miejsc świadczących usługi objęte akcją będzie dostępna na stronie internetowej Twojego Stylu. Również tam znajdziecie regulamin akcji.

Jak zawsze, jak tylko ukażą się magazyny z rabatami, opublikujemy na blogu pełną listę sklepów wraz z wysokością rabatów i ich zakresem. Obserwujcie więc pojawiające się we wrześniu wpisy.

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się akcji kuponowej Twojego Stylu i Show mamy dużo zniżek, z których skorzystacie już teraz:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close