logo

Stwórz własnego GIFa z Prince Polo i wygraj nawet 50 tys. złotych!

20maj 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeśli emotikonki nie wyrażają wszystkich Twoich emocji w odpowiedni sposób, zawsze możesz stworzyć gifa z własnych zdjęć! Tak, to możliwe dzięki konkursowi organizowanemu przez Prince Polo. Przy okazji możesz wygrać nawet 50 000 złotych!

Reklama

W dzisiejszych czasach wiele osób nieustannie podąża za nowinkami technologicznymi. Wiele lat temu pojawiły się pierwsze emotki czyli dwukropek z łącznikiem i nawiasem zamykającym, które tworzyły po prostu uśmiechniętą buźkę. Przez lata emotikony były rozwijane i udoskonalane. Teraz w swoich smartfonach możemy znaleźć emotikonki dopasowane nie tylko do prawie każdego wyrazu twarzy, ale także codziennie wykonywanych czynności. Ale pewnie jak wszystko, w końcu nawet emotikonki odejdą w zapomnienie. Natomiast coraz częściej na przykład w mediach społecznościowych wykorzystywane są gify, czyli ruchome obrazy (stworzone najczęśćiej z kilku zdjęć).

Stwórz własnego gifa

Zrobienie gifa wcale nie jest takie trudne. A skoro chcecie podążać za trendami, to w końcu musicie się nauczyć je zrobić! Akcję propaguje Prince Polo, organizując świetny konkurs ze stworzeniem gifa w roli głównej.

Wystarczy:

 1. wejść na www.princepolo.pl
 2. kliknąć "stwórz własnego gifa"
 3. oznaczyć emocję, którą chcesz pokazać
 4. wybrać jedną z opcji:
  *dodaj zdjęcia z dysku
  *dodaj GIFa z dysku
  *zrób zdjęcia
 5. dodać np. 3 zdjęcia z dysku (wymiary 290x290)
 6. ustalić kolejność, parametry techniczne, czas itd.
 7. zobaczyć jak wygląda GIF i wysłać go mailem (żeby nie zginął! ;-))

Pomysłów jest tak naprawdę wiele. Nie moglibyśmy stworzyć tego artykułu bez wypróbowania danej akcji. Stosując się do wyżej opisanych punktów, krok po kroku, wykonaliśmy zadanie dokładnie tak samo. Chętna osoba z działu GoDealli zgodziła się na wykorzystanie trzech zdjęć do stworzenia gifa z takimi oto emocjami ;-) Z tyłu widać nawet łapkę naszej GoDealli, zatem nic dziwnego, że na tej twarzy widnieje uśmiech! :-D

Poza tym, że stworzenie takiego GIFa to świetna zabawa, można także wygrać duuuużo kasy!

 • Nagroda główna: 50 000 złotych
 • A co tydzień: 50 x 200 zł

Zgłoszeń można dokonywać tylko do 22 maja, warto zatem się pospieszyć! Regulamin i szczegóły akcji znajdziecie TUTAJ. Jury będzie brało pod uwagę oryginalność i pomysłowość w zakresie stworzenia takiego ruchomego obrazu.

Jak Wam się podoba koncepcja zabawy połączonej z wygraniem dużej kasy? ;-) Jak wiecie, redaktorzy bloga Gdzie Promocja żyją tym, żeby wszędzie wyszukiwać nowe okazje do zaoszczędzenia nawet kilku złotych. Nie powinno Was zatem dziwić, że zachęcamy Was do zarobienia 50 tysięcy złotych! Póki co zapraszamy także do korzystania z aktualnych kodów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close