logo

Stwórz kartkę świąteczną i wyślij ją za darmo z Nivea!

08gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Nivea ma dla Was rodzinną akcję promocyjną. Marka nawołuje w niej do pielęgnowania bliskości. "Stwórz świąteczną kartkę" jest konkursem, w którym możecie stworzyć kartkę z użyciem rodzinnego zdjęcia. Ponadto zgłoszona fotografia, jeśli wyrazicie na to zgodę, zostanie opublikowana w specjalnej galerii. Nivea dostarczy przed Bożym Narodzeniem pod wybrane adresy aż 50 000 kartek.

Reklama

Informacje odnośnie świątecznych kartek NIVEA 2017 znajdziesz w tym artykule.

Podaruj bliskim uśmiech na święta

Dzięki konkursowi Nivea macie okazję stworzyć autorską bożonarodzeniową kartkę, która zachwyci rodzinę profesjonalnym wykonaniem. Pomoże Wam w tym akcja "Stwórz Świąteczną kartkę". Organizator wydrukuje i wyśle za darmo 50 tys. kartek. Termin zgłaszania propozycji upływa 20 grudnia 2015 r. Wszystko po to, by ucieszyć Waszych bliskich :)

Nivea konkurs

Zasady rodzinnej promocji

Jeśli chodzi o ilość zgłaszanych kartek, to istnieje możliwość zarejestrowania

  • 5 KARTEK: w czasie jednej rejestracji możesz zgłosić do 5 kartek.
  • 10 KARTEK: możesz zwiększyć liczbę zgłoszonych kartek do 10, jeśli w czasie rejestracji dołączysz do Klubu MOJA NIVEA.

Możecie zdecydować, czy załadujecie te same czy inne zdjęcia. Dane adresowy będą wykorzystane jedynie w celu wysłania kartki. Promocja dotyczy adresatów mieszkających na terenie Polski. Wymaganymi formatami zdjęć są JPG albo PNG (minimalny rozmiar 960x861px, maksymalna waga 5MB). Wasze fotografie mogą zasilić galerię świątecznych kartek. Oczywiście, jeżeli wyrazicie na to zgodę.

Nivea kartka

Ostatnim krokiem jest napisanie życzeń i uzupełnienie danych adresata. Reszta należy do Komisji, która zdecyduje, które kartki zostaną wysłane. Po wykorzystaniu puli 50 tys. organizator umożliwi wysyłanie pocztówek na podany wcześniej adres E-mail. Jesteśmy pewni, że przygotujecie cudowne projekty!

Nivea pod choinkę

Na stronie Nivea znajdziecie upominkowe inspiracje. Marka przygotowała dla Was kosmetyki dla mamy, siostry, taty i pozostałych członków rodziny. Przecenione produkty Nivea znajdziecie w drogeriach Hebe. Koniecznie przeczytajcie artykuł o trwającej tam promocji. Piszemy w nim o zestawie Nivea Men Active Clean za jedyne 16,99 zł!

Zostań prezentową wróżką! Hebe obniża ceny do 40%

Dodatkowo poznacie nasze propozycje prezentów. Są wśród nich perfumy, wody toaletowe i balsamy. Wszystkie w bardzo atrakcyjnych cenach, ponieważ Hebe specjalnie na święta obniżyła ceny nawet o 40%.

Kosmetyczne propozycje w drogeriach

Chcecie złowić kosmetyk za nieduże pieniądze? Jeśli tak, to zobaczcie naszą listę aktualnych promocji w drogeriach. Być może wśród nich znajduje się prezent idealny? Przekonaj się sam!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close