logo

Stwórz kartkę na święta, a Nivea wyśle ją za Ciebie ZA DARMO!

23lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Tradycja wysyłania kartek pocztowych ze świątecznymi życzeniami niestety powoli umiera. Wysyłamy maile, SMS-y czy MMS-y świąteczne, ale kartki odchodzą raczej w niepamięć. Nivea chce to zmienić i zachęcić Was do pielęgnowania bliskości, dlatego przed świętami wydrukuje i dostarczy do Waszych bliskich aż 100 000 kartek!

Reklama

UWAGA: informacje dotyczące akcji NIVEA - kartki świąteczne 2017 znajdziecie w tym artykule.

Podaruj wyjątkowe życzenia!

Zamiast, jak co roku, wysyłać masowe SMS-y czy MMS-y świąteczne, dzięki Nivea macie niepowtarzalną okazję stworzenia swojej własnej, autorskiej kartki świątecznej z życzeniami w ramach konkursu "Stwórz świąteczną kartkę". Swoje propozycje możecie zgłaszać do 20 grudnia, z tym, że Organizator uprzedza, iż kartki stworzone po 14 grudnia mogą nie dojść przed Wigilią. Dlatego lepiej zabrać się za to wcześniej i mieć pewność, że Wasi bliscy dostaną Wasze życzenia na czas :)

Stwórz swoją kartkę na święta

-> REGULAMIN konkursu

Nivea przewiduje wysłać aż 100 tys. darmowych kartek na Boże Narodzenie żeby pielęgnować rodzinne więzi i piękną tradycję wysyłania standardowych życzeń pocztą.

Jak stworzyć własną kartkę?

Nivea kartki na święta

Każdy z Was ma możliwość wysłania:
  • 5 kartek: w czasie jednej rejestracji na stronie z konkursem Nivea
  • 10 kartek: jeśli podczas rejestracji dołączycie do Klubu Moja Nivea

Jeśli już należycie do Klubu Moja Nivea wystarczy, że zalogujecie się na stronie z konkursem tymi samymi danymi. Każda Wasza kartka może być inna, to Wy decydujecie czy wgracie jedno czy kilka zdjęć. Żeby stworzyć swoją kartkę, poza rejestracją, wystarczy tylko wgrać zdjęcie w formacie JPG lub PNG (minimalny rozmiar 960x861px, maksymalna waga pliku 5MB), napisać swoje życzenia oraz dane adresata/adresatów i gotowe. Pamiętajcie tylko, że kartki mogą być wysyłane wyłącznie na terenie Polski. Dodatkowo, jeśli wyrazicie na to swoją zgodę, Wasze zdjęcia zostaną opublikowane w galerii świątecznych kartek na stronie Nivea.

Szukasz pomysłu na prezent?

Większość z Was pewnie już ma w głowie przynajmniej kilka pomysłów na prezent świąteczny, ale jeśli brakuje Wam już inspiracji, to z pewnością znajdziecie je na stronie Nivea. W tym roku marka przygotowała dla Was gotowe zestawy, które bedą doskonałym prezentem tak naprawdę dla każdego: męża, taty, teścia, dziadka, siostry, dziecka. Promocyjne ceny kosmetyków Nivea znajdziecie, między innymi w Drogeriach Natura, gdzie za zestaw dla mężczyzn Nivea Men Originals (dezodorant + żel pod prysznic + krem) zapłacicie 25,99 zł.

Poza tym mamy dla Was listę z pomysłami na prezent dla tych małych i dużych. W tych sklepach skorzystacie również ze świątecznych rabatów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close