logo

Studencki weekend w H&M. 20% rabatu na całe zakupy!

07paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Studenci! W nadchodzący weekend Wasza legitymacja będzie gwarantowała Wam dodatkowe zniżki: oprócz standardowych rabatów w PKP, w kinach, teatrach i komunikacji miejskiej taniej będziecie mogli kupować w popularnej szwedzkiej sieciówce.

% dla studenta

H&M nie należy do sklepów, które szastają zniżkami na prawo i lewo. Na dodatkowy rabat poszukiwacze okazji muszą czasem bardzo długo czekać. Inaczej sprawa promocji wygląda w sklepach takich jak Diverse czy Cropp, które swoim klientom bardzo często dają możliwość kupowania z upustami. Właśnie dlatego, że częstotliwość udostępniania zniżek przez H&M jest tak niska, jako spece od promocji uważamy, że śmiało można nazwać obecną okazję w tym sklepie prawdziwym hitem.

H&m rabat

W ramach promocji każdy student, który zrobi dowolne zakupy i przy kasie okaże ważną legitymację studencką, otrzyma 20% rabatu. Zniżka obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych w dniach 10 i 11 października. Tańsze zakupy można zrobić na wszystkich działach, we wszystkich sklepach H&M w całej Polsce.

Więcej informacji o akcji szukajcie na stronie H&M na Facebooku.

Zniżki nie tylko dla studentów

Właśnie się obroniłeś i zabrali Ci legitymację lub może nigdy jej nie miałeś? Wtedy niestety nie będziesz mógł skorzystać z tej konkretnej, opisywanej promocji. Nie oznacza to jednak, że osoby, które nie mają "legitki" nie mają szansy na tańsze kupowanie. Oprócz prowadzenia bloga Gdziepromocja.pl, prowadzimy także stronę z kuponami do znanych sklepów na GoDealla.pl. W naszej bazie mamy ponad 1000 sklepów, z różnych kategorii: od tych najbardziej znanych jak Sephora, Douglas, Sarenza, Zalando, przez te dla hobbystów: Centrum Rowerowe czy Kraina Herbaty, po te mniejsze, które dopiero zaczynają podbój Internetu.

Kupony rabatowe do sklepów

Jeżeli więc szukasz cenowej okazji, wejdź na naszą stronę z kuponami. Codziennie aktualizujemy bazę promocji - jesteśmy pewni, że pośród tych setek rabatów, które publikujemy, jest ten, którego poszukujesz ;)

Poniżej przedstawiamy kilka aktualnych promocji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close