logo

Studencie! Za każdą 5 z egzaminu Getin Bank zapłaci Ci 50 zł!

23sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

W gorącym okresie sesji warto przypomnieć o bardzo ciekawej promocji Getin Banku dla studentów. Każda piątka w indeksie może być powodem nie tylko do zadowolenia, ale także do powiększenia swojego budżetu.

5 dych za piątkę

O tej akcji pisaliśmy już podczas letniej sesji - wtedy cieszyła się Waszym bardzo dużym zainteresowaniem. Znów przyszedł czas zakuwania, więc chcąc zapewnić Wam dodatkową motywację do nauki, postanowiliśmy raz jeszcze wspomnieć o tej promocji.

Satysfakcja, duma i święty spokój z poprawkami - to z pewnością główne plusy zaliczenia egzaminu na ocenę bardzo dobrą. Teraz Getin Bank dodaje jeszcze jeden plus: 50 zł za każdą 5 z egzaminu.

Co należy zrobić, aby otrzymać kasę za swoje wyniki w nauce? Po pierwsze, trzeba założyć konto w Getin Banku (promocja dotyczy wyłącznie osób, które nie były wcześniej posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku). Drugim, bardzo ważnym warunkiem jest status studenta - ważny na dzień przystąpienia do promocji, a także złożenie Oświadczenia o przystąpieniu do Promocji (do znalezienia na stronie akcji).

Aby móc wziąć udział w promocji należy w ciągu każdego miesiąca kalendarzowego przeprowadzić transakcje na łączną kwotę min. 100 zł.

50 zł za piątki w indeksie będziesz mógł odebrać przez 4 kolejne sesje. Łącznie w ciągu roku (za dwie sesje) możesz otrzymać maksymalnie 250 zł. Aby otrzymać premię, należy dostarczyć potwierdzenie uzyskanych ocen w terminach opisanych w Regulaminie.

Szczegółowe zasady promocji znajdziecie na stronie www.polecam.getinbank.pl/kontakt/main/rorst_konto_student.

Do promocji można przystępować od 1 stycznia 2015 roku do odwołania. Okres uczestnictwa wynosi 24 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Uczysz się?

Jeżeli jesteś w trakcie wyczerpującej sesji, pamiętaj - nie samą nauką żyje student;) Też jeszcze niedawno studiowaliśmy i wiemy, że w momentach intensywnej nauki przydać się może namiar na tanie jedzenie, a najlepiej z dowozem do domu. Poniżej znajdziecie kilka kuponów, które Wam to umożliwią.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close