logo

Strój galowy do 70 zł - kompletujemy zestawy na rozpoczęcie roku szkolnego

22sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mimo że wakacje jeszcze trwają, już niedługo dzieci ponownie zasiądą w szkolnych ławkach. Zanim jednak uczniowie usłyszą pierwszy dzwonek, czeka ich jeszcze uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. Taka uroczystość wymaga odpowiedniego ubrania. Gdzie kupicie stroje galowe dla dziewczynek i chłopców do 70 zł? Skompletowaliśmy eleganckie zestawy w promocji!

 

Nieuchronnie zbliżamy się do końca wakacji i rozpoczęcia nowego roku szkolnego. I choć dzieci nie czekają z utęsknieniem na powrót do szkoły, chcąc nie chcąc już niedługo ponownie (a niektórzy po raz pierwszy w swoim życiu) zasiądą w szkolnych ławkach, spotkają się na korytarzu z równieśnikami i usłyszą pierwszy dzwonek zwiastujący kolejny rok nauki. Zanim jednak pociechy powrócą do swoich szkolnych obowiązków, przed nimi jeszcze uroczysta inauguracja i oficjalne otwarcie roku szkolnego 2019/2020. A taka uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy i oczywiście eleganckiego ubioru. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że przy ogromie wydatków, jakie rodzice muszą ponieść na przełomie sierpnia i września, inwestowanie w strój galowy znajduje się niemalże na końcu listy rzeczy niezbędnych do odhaczenia przed rozpoczęciem roku. O wiele ważniejszy jest zakup podręczników, książek, zeszytów czy nowego plecaka. Na akcesoria szkolne także mamy promocje, przeczytacie o nich w naszych wcześniejszych artykułach:

Jeśli chcecie, żeby Wasza pociecha elegancko prezentowała się na rozpoczęciu roku szkolnego, musicie zadbać o strój galowy dla dziecka. Zapewne odświętne ubrania z zeszłego roku będą już za małe i czeka Was zakup nowej sukienki, spódniczki czy koszuli. Pamiętajcie, że strój galowy przyda się uczniowi nie tylko podczas rozpoczęcia roku szkolnego, ale również innych szkolnych uroczystości - święta patrona czy obchodów najważniejszych świąt narodowych. Gdzie, tuż przed powrotem do szkoły, skompletujecie strój galowy dla dziewczynki i chłopca, za który nie zapłacicie więcej niż 70 zł?

Stroje galowe dla dziecka do 70 zł

Zestawy galowe dla dziewczynek

Zestaw 1:

RAZEM: 69,88 zł

Zestaw 2:

RAZEM: 47,97 zł

Zestaw 3:

RAZEM: 67,89 zł

Zestaw 4:

RAZEM: 67,97 zł

Zestaw 5:

RAZEM: 69,98 zł

Zestaw 6:

RAZEM: 68,98 zł

Zestaw 7:

RAZEM: 49,98 zł

Zestawy galowe dla chłopców

Zestaw 1:

RAZEM: 69,97 zł

Zestaw 2:

RAZEM: 64,98 zł

Zestaw 3:

RAZEM: 69,98 zł

Zestaw 4:

RAZEM: 62 zł

Sami widzicie, że nie musicie wydawać wiele, żeby elegancko ubrać swoje dziecko od stóp do głów i skompletować strój galowy na rozpoczęcie roku szkolnego oraz inne ważne uroczystości. Jednak poza białą bluzką lub koszulą, ciemną spódniczką czy spodniami, w szafie Waszej pociechy muszą pojawić się także nowe ubrania na sezon jesień/zima. Gdzie skorzystacie z promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close