logo

Stikeez Star Wars w Lidlu - jak odebrać figurkę?

13lis 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już w grudniu premiera kolejnej części słynnej sagi Gwiezdne Wojny. Zanim jednak pójdziecie do kina, w Lidlu znajdziecie figurki Stikeez z bohaterami filmu Star Wars. Jak zebrać całą kolekcję?

Reklama

14 grudnia wszyscy fani Gwiezdnych Wojen pomaszerują do kin na premierę kolejnej części kultowej już sagi. To ósma część słynnej serii Star Wars. Zanim jednak pójdziecie do kina na Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Lidl ma dla Was całą kolekcję figurek Stikeez z bohaterami sagi.

Poprzednia akcja z figurkami Stikeez w Lidlu nie cieszyła się zbyt dużą popularnością.

Stikeez Star Wars - jak odebrać figurkę?

Lidl Stikeez Star Wars

Każde 50 zł wydane na zakupy w Lidlu to szansa na dostanie 1 figurki Stikeez Star Wars. Łącznie możecie zebrać ich 25 i stworzyć całą kolekcję z bohaterami Gwiezdnych Wojen. Kolejną figurkę gratis możecie otrzymać, jeśli w Waszym koszyku znajdzie się dowolne świeże warzywo lub owoc. Wtedy przy zakupach powyżej 50 zł dostaniecie aż 2 figurki Stikeez Star Wars. 

Lidl Stikeez Star Wars

Akcja trwa do 10 grudnia lub do wyczerpania zapasów figurek. Ale nie martwcie się, jeśli w ciągu tego miesiąca nie uda Wam się uzbierać wszystkich. Możecie wymienaić się powtórkami figurek z innymi zbieraczami! :-)

Z akcji wyłączone są następujące artykuły:

  • napoje alkoholowe, w tym piwo,
  • wyroby tytoniowe,
  • produkty lecznicze,
  • preparaty do początkowego żywienia niemowląt,
  • przedmioty służące do karmienia niemowląt.

Jeżeli któryś z powyższych produktów znajdą się na Waszym paragonie, nie będziecie mogli odebrać figurki (nawet jeśli kwota na paragonie będzie wyższa niż 50 zł). Pamiętajcie o tym. Wtedy za artykuły wyłączone z promocji najlepiej zapłacić osobno :-)

Akcesoria Star Wars do kolekcji

Lidl Stikeez Star Wars

Stikeez Star Wars w Lidlu możecie otrzymywać gratis do zakupów powyżej 50 zł, ale tak, jak w przypadku poprzednich akcji z figurkami, jeżeli chcecie je kolekcjonować i zebrać wszystkie 25, a później umieścić w albumie, musicie dokupić go dodatkowo.

Albumy do kolekcjonowania figurek z bohatermi Gwiezdnych Wojen będą dostępne w każdym sklepie Lidl w cenie 12,99 zł. W tej samej cenie będziecie mogli kupić także Gogle VR - jesteśmy ciekawi, co dzięki nim zobaczycie!

Odkryj moc promocji i rabatów

Dla wszystkich małych fanów Gwiezdnych Wojen wyszukaliśmy rabaty na odzież i akcesoria Star Wars. Gdzie kupicie je w niższej cenie?

-> Smyk

Star Wars promocje

W Smyku znajdziecie promocje na odzież i obuwie dziecięce z motywem Star Wars. Jeżeli Wasze pociechy uwielbiają Gwiezdne Wojny, zbliżają się Mikołajki i Święta - to doskonały moment, żeby pomyśleć o upominkach dla najmłodszych. A w Smyku kupicie je z rabatami.

-> 5.10.15.

Star Wars promocje

Odzież dziecięcą i akcesoria z bohaterami Gwiezdnych Wojen kupicie w niższej cenie także w 5.10.15. Tam na wybranych modelach oszczędzicie nawet 20%.

Jeżeli Wasze dzieciaki szaleją nie tylko na punkcie Gwiezdnych Wojen, ale kochają klocki Lego, wiemy gdzie kupicie Lego Star Wars w promocji:

Mikołajki tuż, tuż, w sklepach rozpoczęło się także przedświąteczne szaleństwo związane z zakupem prezentów. Jeśli Wy nie lubicie odkładać niczego na ostatnią chwilę i już teraz rozglądacie się za upominkami dla swoich pociech, mamy dla Was spis promocji, dzięki którym oszczędzicie na prezentach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close