logo

Sprawdzamy, gdzie kupić najnowsze smartfony w niższych cenach

30gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Tak jak zapewne wielu z Was, my również lubimy nowinki techniczne i telefony z coraz to ciekawszymi dodatkami i bajerami. Nie bylibyśmy jednak sobą bez buszowania po sieci w poszukiwaniu promocji - nowoczesny telefon nie musi znaczyć to samo co drogi!

Oferty sieci komórkowych i telefony za 1zł

Znane sieci komórkowe przekonują do dołączenia do grona ich klientów poprzec atrakcyjne ceny często niesamowicie drogich telefonów. Dodajmy do tego poświąteczne wietrzenie magazynów i w efekcie mamy możliwość sporej oszczędności pieniędzy i nowy telefon w kieszeni:) Postanowiliśmy przyjrzeć się kilku najpopularniejszym sieciom i sprawdzić, czy ich propozycje potrafią przyciągnąć potencjalnego klienta.

 

PLAY:

Sieć Play pod koniec tego roku rozpoczęła dodatkową wyprzedaż telefonów komórkowych, rozpoczynając ceny telefonów już od złotówki. Obok tego wygodną opcją na stronie jest też możliwośc dostosowania oferty poprzez zaznaczenie własnych preferencji - organicza to przeszukiwanie nieadekwatnych propozycje i oszczędza nam czas.

 

PLUS:

Plus oferuje telefony nawety za 0zł, jednak tym, co wyróżnia ofertę tej sieci jest propozycja dostępna jedynie online -możliwość podpisania umowy w której pierwsze 6 miesięcy abonamentu będzie gratis. Dodatkowo, możliwe jest połączenie zakupu nowego telefonu z pakietem internetu czy telewizjii i połączyć raty za sprzęt wraz z abonamentem.


T-Mobile
:

Ostatni z wybranych przez nas przedstawicieli sieci komórkowych prezentuje najbardziej klasyczną formę wyprzedaży wraz z lista telefonów w obniżonych cenach. Do każdego telefonu dołączona jest opcja dobrania oferty, możliwe jest także ograniczenie wyboru poprzez dobranie konkretnych cech sprzętu na którym nam zależy. Minusem jest tutaj brak tego, co zaprezentował Plus, czyli określenia własnych wymagań wobec maksymalnej wysokości abonamentu.

Dodatkowo, w tej ofercie pojawia się dobra informacja dla aktualnych klientów T-Mobile którzy chcą wymienić telefon na nowy - tylko na stronie sieci dostępna jest oferta z wyprzedażą telefonów dla przydłużających umowę.

 

Telefony bez zobowiązań, czyli wyprzedaże smartfonów w sklepach

Nie chcesz podpisywać nowej umowy lub przedłużać aktualnego zobowiązania wobec sieci komórkowej? Nie masz się co martwić tym, że nie znajdziesz nowego telefonu - w końcu koniec roku to czas wyprzedaży:) Pod spodem wybraliśmy dla was kilka ofert sklepów, które w swojej ofercie mają najnowsze smartfony:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close