logo

Spotify za 0,99 zł przez 3 miesiące!

14cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

20 lat temu były kasety, 15 lat temu korzystaliśmy z CD, 10 lat temu wiernie służyły nam odtwarzacze mp3. Jak dziś słuchamy muzyki? Najczęściej przez naszego smartfona, który towarzyszy nam na każdym kroku. Jeśli Ty również lubisz w ten sposób umilać sobie czas, mamy dla Ciebie idealną promocję - Spotify na 3 miesiące może być Twój za niecałą złotówkę.

Reklama

Posiadacze smartfonów dzielą się na takich, którzy używają Spotify i takich, którzy o nim nie słyszeli. Wskazówki dla tej drugiej grupy: Spotify jest to serwis muzyczny, który daje swoim użytkownikom dostęp do niezliczonej liczby utworów muzycznych, zarówno tych pochodzących od artystów skupionych w wiekich wytwórniach muzycznych, jak i tych niezależnych. Można z niego korzystać zarówno bez żadnych opłat (wówczas konto posiada pewne ograniczenia), oraz decydując się na abonament, który daje nielimitowane możliwości korzystania z serwisu.

Masz konto Premium w Spotify?

Niestety, nie możesz skorzystać z opisywanej dziś przez nas promocji - oficjalnie. W Internecie pojawiło się jednak wiele sposóbów na to, jak obejść zasadę, że obniżka cen przeznaczona jest wyłącznie dla nowych kont - jeżeli więc jesteś tym zainteresowany, Google na pewno dopomoże ;) Nie wyłączaj jednak jeszcze naszego bloga - dla Ciebie także mamy sposób na dużo tańsze korzystanie z dobrodziejstw konta premium, ale o tym za chwilę.

Nie masz jeszcze swojego Spotify?

Idealnie, bowiem to właśnie dla użytkowników takich jak Ty przewidziana jest letnia promocja. 3-miesięczna subskrypcja Premium kosztuje teraz tylko 0,99 zł. Aby skorzystać z tej okazji wystarczy kliknąć w guzik z napisem "Premium" na stronei Spotify.

Po okresie promocyjnym za usługę będziesz płacił 19,99 zł - kwota ta zostanie pobrana z Twojego konta PayPal lub z konta karty, której dane podasz przy rejestracji.

Chcesz płacić jeszcze mniej?

Skorzystaj z opcji Premium dla całej rodziny - kosztuje to tylko 29,99 zł miesięcznie. Co ważne, konto rodzinne przeznaczone jest dla maksymalnie 6 osób, które tak naprawdę nie muszą być rodziną. Możesz zebrać grupkę pięciu znajomych, którzy razem z Tobą skorzystają z tej oferty - wówczas każdy z Was zapłaci jedyne 5 zł miesięcznie. Dobra informacja dla wszystkich, którzy kolekcjonowali playlisty oraz skrupulatnie zapisywali swoje ulubione utwory - wszystkie ustawienia waszego konta pozostają bez zmiany, a każdy może odtwarzać swoją własną muzykę.

 

Myślisz o skorzystaniu z usługi Spotify, ale Twój stary smartfon nie udźwignie już żadnej dodatkowej aplikacji? Mamy sposób także i na to - aktualne rabaty na telefony:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close