logo

Spełnij swój American Dream z PLL LOT!

01mar 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Ameryka na wyciągnięcie ręki? Teraz Twój American Dream może się spełnić! W ramach Szalonej Środy w Polskich Liniach Lotniczych Lot zarezerwujecie bilety do USA w szalonej cenie od 1699 zł w dwie strony z bagażem!

Reklama

Na pewno chociaż raz w swoim życiu pomyśleliście o tym żeby wybrać się do Stanów! Być może jest to jednym z Waszych największych marzeń i czekacie tylko na niezwykłą szansę od losu żeby spełnić swój American Dream. A taka akurat właśnie teraz się trafia.

LOT podróż do Stanów

Zapewne wiecie już gdzie jesteśmy :-) Teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli na własne oczy chcecie zobaczyć Statuę Wolności, Empire State Building, przejść się ulicami Manhattanu, posiedzieć na ławce w Central Parku lub odwiedzić Chicago to Polskie Linie Lotnicze LOT mają dla Was szaloną propozycję w szalonej cenie, a to wszystko w ramach Szalonej Środy w LOT!

USA na wyciągnięcie ręki!

Tym razem oferta Szalonej Środy to tylko dwa kierunki, ale za to jakie! I w jakiej cenie! Za bilet do Nowego Jorku lub Chicago zapłacicie od 1699 zł w dwie strony z bagażem rejestrowanym.

Trasa Cena od Okres podróży
Warszawa - Nowy Jork 1699 zł 04.10.2017 - 07.12.2017
Warszawa - Chicago 1699 zł 03.10.2017 - 07.12.2017

Wylot możliwy jest również z innych lotnisk: Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Swoją wymarzoną podróż do Stanów Zjednoczonych w promocyjnej cenie będziecie mogli odbyć dopiero jesienią, więc macie mnóstwo czasu żeby znaleźć sobie tanie noclegi, odłożyć trochę pieniędzy na inne wydatki i załatwić wizę :-)

Gdzie szukać tanich noclegów w Stanach?

Nie jest tajemnicą, że podróż do USA to nie mały wydatek. Ale jeżeli oszczędzicie na biletach rezerwując je w ramach Szalonej Środy w LOT, uda Wam się znaleźć tani nocleg to naprawdę można dość mocno ograniczyć wydatki związane z wyjazdem. Po pierwsze, polecamy Wam stronę airbnb, tam bardzo często można znaleźć miejscówkę do spania za naprawdę małe pieniądze. Po drugie, szukajcie noclegów korzystając również z wyszukiwarki hoteli dostępnej na stronie GoDealla:

Wyszukiwarka tanich noclegów

Macie tam naprawdę wiele opcji do wyboru, więc na pewno uda Wam się coś dla siebie zarezerwować w dużo niższej cenie niż przez inne strony. A potem Wasz sen o Ameryce nareszcie się spełni!

Dla osób żądnych przygód, które nie potrafią długo siedzieć w jednym miejscu i uwielbiają podróżować, poza ofertą do Stanów Zjednoczonych przygotowaliśmy jeszcze kilka dodatkowych propozycji wyjazdów :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close