logo

Soczyste rabaty na PizzaPortal! Zgarnij nawet 30% zniżki

13cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcielibyście zamawiać swoje ulubione jedzenie prosto do domu nawet 30% taniej? Wiemy, jak to zrobić! Tylko teraz na PizzaPortal możecie zgarnąć nawet 30% zniżki na swoje ulubione dania i przekąski. Wszystkie szczegóły w tekście!

Reklama

Zdarza Wam się od czasu do czasu zamówić pizzę czy sushi z dowozem do domu? Wiele razy korzystaliście już z serwisu PizzaPortal? A może dopiero chcecie zarejestrować w nim swoje konto? Robiąc to teraz jeszcze do końca czerwca będziecie mieli szansę skorzystać z dodatkowych rabatów na jedzenie.

Zniżka 5% na wyciągnięcie ręki

Każdy, kto do 30 czerwca złoży zamówienie przez PizzaPortal za minimum 20 zł korzystając z kodu: WABVA zapłaci za nie 5% mniej. Ale to dopiero początek! Po każdym skorzystaniu z kodu na Wasze skrzynki mailowe przyjdzie kolejny kod - tym razem w wysokości 15%. Nie, nie, na tym nadal nie koniec! Możecie uzyskać nawet 30% zniżki. Jak to zrobić? Szczegóły poniżej!

Im więcej zamawiasz, tym więcej zyskujesz

PizzaPortal soczyste rabaty promocja

Wszyscy, którzy chcą otrzymać kod rabatowy w wysokości 30% do zrealizowania na PizzaPortal muszą:

  1. najpóźniej do 30.06 założyć zamówienie za min. 20 zł z użyciem kodu w wysokości 5%: WABVA
  2. po skorzystaniu z kodu w wysokości 5% wykorzystać zniżkę 15% ważną przez 7 dni od daty otrzymania maila
  3. po złożeniu zamówienia z użyciem kodu na 15% na Wasze skrzynki przyjdzie wiadomość z kolejnym kodem - tym razem w wysokości 30% (ważny 7 dni od dnia otrzymania maila)

Każdy z kodów obowiązuje przy zamówieniu za min. 20 zł wyłącznie przy płatności online. Więcej szczegółów promocji znajdziecie w regulaminie.

Zamawiaj regularnie i wygrywaj nagrody!

PizzaPortl konkurs

PizzaPortal ma coś nie tylko dla smakoszy, ale także prawdziwych graczy. Do 1 sierpnia możecie wziąć udział w konkursie i grać o fantastyczne nagrody:

  • vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania na PizzaPortal
  • tablety Lenovo Tab A10-70
  • dedykowane koszulki

i wiele innych, a na zwycięzcę czeka konsola PlayStation 4 Slim. Żeby dołączyć do konkursu wystarczy tylko złożyć zamówienie na PizzaPortal z kodem rabatowym w wysokości 5%, kod: g2A i zbierać punkty. Każde 10 zł to 10 XP. Gracze z największą liczbą punktów wygrywają. Konkurs podzielony jest na 4 etapy, każdy z nich trwa 2 tygodnie i w każdym możecie wygrać inne nagrody. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie oraz w regulaminie konkursu.

Jak widzicie, czasami zamawianie jedzenia online ma więcej plusów niż tylko przyjemność :-) Po pierwsze - nie musicie gotować. Po drugie - nie musicie zmywać. A po trzecie - możecie otrzymywać dodatkowe rabaty i niespodzianki. A gdzie jeszcze czekają na Was prezenty?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close