logo

Śniadania za 1 zł: promocje śniadaniowe Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Kraków

23sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Śniadania za 1 zł, kawa gratis o poranku czy dwa śniadania w cenie jednego to okazje, obok których nie można przejść obojętnie. Które knajpy i lokale oferują śniadaniowe promocje i śniadania za złotówkę? Mamy listę miejsc, gdzie taniej zjecie pierwszy posiłek w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Krakowie i innych miastach!

Reklama

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i nie tylko my tak uważamy, dlatego właśnie postanowiliśmy sprawdzić, w których lokalach w Polsce zjecie smaczne śniadania za złotówkę. Wszyscy dietetycy, lekarze, sportowcy czy osoby, które szczególnie dbają o zdrowy styl życia powiedzą Wam, że nie ma ważniejszego posiłku niż właśnie śniadanie. Wielu z nas nie ma jednak czasu i ochoty na przygotowywanie go samodzielnie w domu. Rano w pośpiechu szykujemy się do pracy, często wychodzimy z domu z pustym żołądkiem i przypominamy sobie o wrzuceniu czegoś na ząb dopiero po kilku godzinach. A gdyby tak można było zjeść tanie śniadanie na mieście i za symboliczną złotówkę kupić sobie coś pysznego na pierwszy posiłek? :-) Życie byłoby piękniejsze, prawda? Mamy dla Was spis lakali, w których skorzystacie z promocji śniadaniowych i zjecie śniadania za złotówkę!

Śniadania za 1 zł, kawa gratis, drugie śniadanie za darmo...

A Ty, którą promocję śniadaniową wybierzesz?

Coraz więcej knajp i lokali serwuje śniadania za 1 zł, a dodatkowo wprowadza inne śniadaniowe promocje. Możecie z nich skorzystać w drodze do pracy, na porannym spotkaniu z klientem, a także podczas urlopu czy odwiedzin rodziny lub znajomych. Na jakie śniadaniowe promocje możecie liczyć w lokalach? Oczywiście to zależy już od konkretnej knajpy, kreatywności i pomysłowości ich właścicieli czy pracowników, ale najpopularniejsze stały się śniadania za 1 zł lub 1 grosz do kawy lub herbaty lub dwa śniadania w cenie jednego. Wtedy w wybranych lokalach w określonych godzinach praktycznie w każdy dzień tygodnia zjecie pyszny, zdrowy i pyszny posiłek prawie za darmo. Zwykle promocją objęte są wybrane pozycje z menu śniadaniowego, ale to i tak okazja, z której warto skorzystać, szczególnie jeśli nie lubicie stać w kuchni i samodzielnie przygotowywać posiłków. 

Przygotowaliśmy dla Was listę miast i knajp, w których natraficie na promocje śniadaniowe. Zjecie w nich śniadanie za złotówkę lub otrzymacie bezpłatny posiłek po zakupie kawy. Oczywiście nie jest też tak, że po prostu pójdziecie do restauracji, zamówicie śniadanie i dostaniecie je za 1 zł. Zwykle będziecie musieli kupić kawę w cenie 7-10 zł, a do tego odebrać śniadanie za symboliczną złotówkę. W rzeczywistości za zestaw zapłacicie nawet niecałe 10 zł, a to jak na śniadanie i tak świetna cena!

Wiecie o innym lokalu, który również oferuje promocje na śniadania i śniadania za złotówkę? Zostawcie komentarz pod tym artykułem, a my dodamy tę knajpę do naszego spisu! :-) 

Lista miejsc, w których zjecie śniadania za 1 zł

W całej Polsce:

Śniadania za 1 zł

 • KFC - tost gratis do każdej kawy lub herbaty - codziennie do godz. 11:00

Warszawa:

 • AïOLI Bread&Aperitivo - ul. Chmielna 26: śniadanie za 1 zł przy zakupie kawy (pon.-piąt. godz. 9-12), w weekendy kawa za 1 grosz do śniadania
 • ORZO. - Plac Konstytucji 5: śniadanie za 1 zł przy zakupie dowolnej kawy (pon.-piąt. godz. 9-12), w weekendy kawa za 1 zł do śniadania
 • MOMU - ul. Wierzbowa 9/11: śniadanie za złotówkę do kawy w regularnej cenie (pon.-piąt. godz. 10-12), w weekendy klasyczna kawa za 1 grosz do śniadania
 • Słoik - ul. Złota 11 (Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha"): przy zakupie dowolnej kawy lub herbaty śniadanie za złotówkę (pon.-piąt. godz. 9.00-11.30)
 • Restauracja KulturaKrakowskie Przedmieście 21/23 (siedziba Kina Kultura): drugi zestaw śniadaniowy (ten sam) gratis (pon.-piąt. godz. 10-12)
 • Biała – zjedz i wypij - ul. Francuska 2: jedno z wybranych śniadań za 2 zł przy zakupie kawy (pon.-piąt. godz. 8-12)
 • Shipudei Berek - ul. Jasna 24: przy zakupie kawy lub herbaty śniadanie gratis (dotyczy wybranych pozycji menu) lub kawa albo herbata gratis przy zakupie śniadania (dotyczy wybranych pozycji menu)

Trójmiasto:

 • AïOLI inspired by Gdańsk - ul. Partyzantów 6, Gdańsk: śniadanie za 1 zł przy zakupie kawy (pon.-piąt. godz. 9-12), w weekendy kawa za 1 grosz do śniadania
 • Espléndidos Restaurantaleja Zwycięstwa 243, Gdynia: śniadanie za złotówkę do wypitej kawy
 • Sapore - ul. Tkacka 27/28, Gdańsk: kawa lub herbata gratis do śniadania (godz. 9.00-11.45)

Poznań:

 • Karafka Bistro & Cafe Poznań - ul. Niezłomnych 2: codziennie śniadania za 1 zł
 • Orzo People Music Nature Poznań - ul. Garbary 67a: do każdej kawy w tygodniu śniadanie za 1 zł, a w weekendy do każdego śniadania kawa za 1 zł
 • Pankejk - ul. Mielżyńskiego 21: do każdego śniadania kawa z dolewką za 1 zł

Lublin:

Śniadania za 1 zł

 • IKEA Lublin - śniadanie z kawą za 1 zł (parówka, kajzerka, jajko, masło, wędlina, żółty ser), tylko z kartą Ikea Family (pon.-piąt.) do 24.02

Szczecin:

 • Columbus Śródmieście - ul. Wawrzyniaka 9, śniadanie w zestawie z kawą kosztuje tylko 1 zł (pon.-piąt.)

Wrocław:

 • Setka Bar - ul. Kazimierza Wielkiego 50A: kawa gratis do śniadania
 • MEET & EAT. Pegaz - ul. Kazimierza Wielkiego 3: śniadania za 2 zł przy zakupie kawy

Kraków:

 • Orzo People Music Nature - ul. Lipowa 4A:do każdej kawy w tygodniu śniadanie za 1 zł, a w weekendy do każdego śniadania kawa za 1 zł
 • Międzymiastowa - ul. Dolnych Młynów 10/7a: śniadanie do kawy za 1 zł
 • Emalia - ul. Romanowicza 5/9A: odwrotna promocja, kawa lub herbata za 1 zł (najtańsze śniadanie za 13 zł więc zestaw od 14 zł)

Śniadania za złotówkę i inne promocje na jedzenie

Śniadania za 1 zł, kawa za złotówkę czy drugi zestaw śniadaniowy gratis - z tego typu śniadaniowych promocji będziecie mogli skorzystać w wyszukanych przez nas lokalach. Spis będziemy aktualizować na bieżąco jeśli tylko dowiemy się o innej knajpie również oferującej śniadaniowe promocje :-)

Jeżeli lubicie smacznie i tanio zjeść, nie tylko pierwszy posiłek dnia, mamy dla Was znacznie więcej okazji, z którymi oszczędzicie w restauracjach i kawiarniach. Z nimi na pewno najecie się do syta! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close