logo

Smyk nagradza za recenzje. Skomentuj i zrób darmowe zakupy.

25sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

Jak się okazuje, nie tylko Media Markt na swojej stronie internetowej prowadzi konkurs, w którym w zamian za podzielenie się opinią na temat zakupionego produktu rozdawane są karty podarunkowe na kolejne zakupy. Podobne promocje prowadzone są także przez inne sklepy internetowe. Jednym z nich jest uwielbiany przez wszystkie mamy i maluchy Smyk, w którym za podzielenie się opinią na temat wybranego produktu można wygrać bon o wartości 50, 75, a nawet 100zł na kolejne zakupy.

 

 

Jak zdobyć bon? Nic prostszego! Jeżeli kiedykolwiek kupiliście nową książkę, zabawkę, płytę, ubranko lub jakikolwiek inny produkt dostępny w sklepie internetowym Smyk wystarczy, że podzielicie się z innymi wrażeniami na jego temat, a jeśli dodana przez Was recenzja spodoba się komisji konkursowej, otrzymacie jedną z trzech nagród.

Nagrody za opinie w Smyku

Co jest do wygrania? Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, w każdym miesiącu zdobywca pierwszego miejsca otrzymuje bon o wartości 100zł do wykorzystana w sklepie internetowym Smyk.com, z kolei zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymują kolejno bon o wartości 75zł i 50zł. Aktualny miesiąc trwania konkursu obejmuje okres od 1 sierpnia do 31 sierpnia, więc chwytajcie klawiatury w dłonie i twórzcie najlepsze recenzje miesiąca! Nie poddawajcie się jeżeli nie uda Wam się wziąć udziału w bieżącej edycji konkursu, ponieważ data jego zakończenia nie jest jeszcze określona :). Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się na stronie sklepu, wybrać produkt, któremu opinię chcemy wystawić, następnie kliknąć przycisk „Napisz recenzję” znajdujący się obok ikony „Recenzje” i podzielić się swoim zdaniem na temat wybranego produktu. Po napisaniu recenzji wystarczy jedynie kliknąć przycisk „Publikuj”, a napisana przez Was opinia automatycznie pojawi się pod określonym produktem.

Bon na 100 zł Smyk

Co ważne, jeden uczestnik może wziąć udział w konkursie wielokrotnie i otrzymać jedną nagrodę w danym miesiącu. Zwycięzcy poszczególnych edycji konkursu wyłonieni zostaną w ciągu 7 dni od zakończenia danego miesiąca kalendarzowego, a ich nazwiska opublikowane zostaną na tej stronie internetowej. Zdobyte nagrody zostaną z  kolei wysłane na skrzynkę pocztową pod wskazany podczas rejestracji adres email, w terminie nie późniejszym niż 7 dni od daty publikacji wyników konkursu.

Zachęcamy Was również do zapoznania się z licznymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi na stronie sklepu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close