logo

Smyk: dodatkowe 20% rabatu do wyprzedaży do -70%

05lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zimowe wyprzedaże powoli dobiegają końca. To oczywiście smutna wiadomość dla wszystkich smartshopperów, ale ma ona także dobre strony. Właśnie teraz sklepy dorzucają dodatkowe rabaty do cen wyprzedażowych. To oznacza, że oszczędzić możecie jeszcze więcej! W Smyku nawet dodatkowe 20%!

Reklama

Początek lutego to zwykle czas, kiedy w sklepach zimowe wyprzedaże powoli dobiegają końca. My, jako łowcy promocji, oczywiście się z tego nie cieszymy, ale są tego także pozytywne strony! To właśnie na sam koniec sezonowych obniżek sklepy dorzucają dodatkowe rabaty obniżające jeszcze bardziej ceny z wyprzedaży. Dlatego to idealny moment, żeby skorzystać z naprawdę ostatnich już promocji na kolekcję jesienno-zimową, zanim wiosna na dobre zagości na sklepowych witrynach. Teraz w Smyku jeszcze do 11 lutego wszystkie ubrania dziecięce i buty z kolekcji jesień/zima kupicie dodatkowe 20% taniej!

Dodatkowy rabat 20% do wyprzedaży w Smyku - jak skorzystać z promocji?

Nie potrzebujecie żadnych kodów rabatowych czy karty Smyk & Spółka żeby móc skorzystać z promocji. Dodatkowa zniżka do wyprzedaży w Smyku zostanie automatycznie naliczona w koszyku na wybrane przez Was rzeczy z kolekcji jesień/zima. To oznacza, że do cen widocznych na stronie, musicie doliczyć dodatkowe 20% zniżki:

Smyk dodatkowy rabat do wyprzedaży

Dzięki temu pajaca dziewczęcego kupicie nie za 25 zł a 20 zł, na tunikę dla dziewczynki wydacie 16 zł nie 20 zł, a marynarka dziewczęca będzie kosztowała 22,40 zł zamiast 28 zł. Wszystkie produkty objęte promocją są opatrzone specjalną etykietką "dodatkowe -20%". Co kupicie w naprawdę korzystnej cenie?

Ubranka z bohaterami bajek

Jeśli Wasze pociechy mają swoich ulubionych bohaterów bajek, na wyprzedaży w Smyku możecie je obkupić w ubranka z ich ukochanymi postaciami bajkowymi:

Smyk dodatkowy rabat do wyprzedaży

Na wybranych ubraniach z bohaterami bajek oszczędzicie nawet ok. 48 zł w porównaniu do ich pierwotnej ceny sprzed wyprzedaży. Ale nie tylko ubranka z postaciami kupicie w Smyku jeszcze dodatkowe 20% taniej!

Ciepło i... tanio na zimę

Skoro to końcówka wyprzedaży zimowej, kupicie na niej z dodatkową zniżką w wysokości 20% również modele zimowych ubrań dla dzieci: ciepłe kurtki, bluzy i akcesoria. Wybraliśmy dla Was kilka hitów!

Smyk dodatkowy rabat do wyprzedaży

Smyk dodatkowy rabat do wyprzedaży

Za cieplutką, polarową bluzę dziewczęcą zapłacicie z dodatkowym rabatem w Smyku tylko 20 zł. Koniec sezonu to naprawdę idealny czas na zakupy. I choć dzieci szybko rosną, a części ubranek zapewne nie wynoszą już w tym sezonie, możecie pomyśleć na zapas i obkupić je w ciepłe ubrania na kolejną zimę. Dzięki temu pod koniec roku nie będziecie musieli martwić się dodatkowymi wydatkami! :-) 

Zaglądajcie regularnie na naszego bloga, ponieważ zawsze znajdziecie u nas zniżki i rabaty. A promocji dla dzieci mamy dużo więcej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close