logo

Smaki Azji w Lidlu i Biedronce - porównanie cen i promocji

19sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W Lidlu i Biedronce możecie skosztować orientalnych smaków, ponieważ w obu supermarketach trwa właśnie tydzień azjatycki. Gdzie zapłacicie mniej za sajgonki, ryż do sushi czy sos sojowy? Porównaliśmy dla Was promocje!

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Lidl i Biedronka nieustannie próbują prześcigać się w promocjach. Kiedy Lidl wymyśla nową akcję, po chwili podobna kampania pojawia się w Biedronce i odwrotnie :-) Akurat w przypadku akcji tematycznych to Lidl był ich prekursorem, ale od długiego czasu również w Biedronce co tydzień pojawiają się nowe smaki i nowe produkty. Nie często zdarza się jednak tak, że w tym samym czasie znajdziecie te same promocje. I w Lidlu, i Biedronce trwa właśnie tydzień azjatycki.

Tydzień azjatycki Lidl i Biedronka

(Biedronka vs Lidl)

Lidl i Biedronka - porównanie cen

Od 16 stycznia w Biedronce i Lidlu możecie kupić najbardziej popularne, tradycyjne produkty azjatyckie, z których sami będziecie mogli przyrządzić orientalne potrawy z Chin, Indonezji, Tajlandii, Indii czy Japoni. Sprawdziliśmy, gdzie znajdziecie niższe ceny. Porównaliśmy 10 topowych produktów z Azji w Lidlu i Biedronce. Zobaczcie, co wyniknie z naszego porównania.

 

Produkt Lidl Biedronka Wygrywa
sajgonki 4,99 zł 5,99 zł LIDL
sos sojowy 3,49 zł 2,99 zł BIEDRONKA
mleko kokosowe 3,49 zł 3,45 zł BIEDRONKA
makaron chow mein 2,49 zł 2,39 zł BIEDRONKA
zupa błyskawiczna Vifon
1,39 zł
1,29 zł BIEDRONKA
ryż do sushi 3,49 zł 3,45 zł BIEDRONKA
pasta curry 6,99 zł (za 400g) 27,92 zł (za 400g) LIDL
tofu 3,49 zł 3,30 zł BIEDRONKA
olej sezamowy 6,49 zł 7,95 zł LIDL
chipsy azjatyckie 3,49 zł 3,49 zł -

W ostatecznym rozrachunku wygrywa Biedronka, ale... nie tak szybko :-) Porównaliśmy dla Was oczywiście tylko te produkty, które udało nam się znaleźć i w Lidlu, i w Biedronce. Biorąc pod uwagę ceny to rzeczywiście, w przypadku wyżej wymienionych składników, lepiej wybrać się do Biedronki, z tym, że tam niestety niekoniecznie wszystko kupicie jeszcze w tym tygodniu. Biedronka postanowiła, że smaki Azji będą tam królowały aż przez 2 tygodnie, dlatego niektóre z produktów będziecie mogli zakupić dopiero od 23 stycznia.

To, co jeszcze rzuciło nam się w oczy, w Lidlu znajdziecie zdecydowanie więcej produktów azjatyckich niż w Biedronce, a przede wszystkim wszystkie niezbędne rzeczy do przygotowania sushi w domu. Jeżeli więc w weekend spodziewacie się gości i chcecie zaskoczyć ich czymś pysznym do jedzenia to polecamy wybrać się jednak do Lidla :-)

Promocje na akcesoria do sushi

Jeżeli uwielbiacie sushi i chcielibyście spróbować swoich sił w samodzielnym przyrządzeniu tej potrawy, to będziecie potrzebowali kilku gadżetów :-) Na stronie Garneczki.pl znaleźliśmy dla Was promocje i naprawdę niskie ceny:

Zestawy do sushi promocje

Jeżeli zgłodnieliście po naszym artykule, ale niekoniecznie macie ochotę na sushi czy azjatyckie potrawy, skorzystajcie z innych zniżek na jedzenie z dowozem oraz produkty spożywcze. Lista promocji poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close