logo

Słodki konkurs E. Wedel. Do wygrania mikser

25lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

"W kuchni z E. Wedel – Wargorr poszukuje  kucharzy” to nowy konkurs przygotowany przez Wedla. Stwórz autorski przepis z użyciem produktów marki i podziel się nim ze światem. Zobacz pomysły innych, żeby zaskoczyć znajomych pysznym daniem.

Reklama

Danie mistrza

Promocja Wedla "W kuchni z E. Wedel – Wargorr poszukuje  kucharzy” zachęca do rozbudzenia wyobraźni i kuchennych eksperymentów. Do wygrania jest 30 wielofunkcyjnych mikserów Artisan i 90 zestawów słodyczy od Wedla. Ponadto 30 najlepszych przepisów zostanie opubikowane w książce kucharskiej Wargorra. Twoim zadaniem jest zachwycić bohatera akcji niebanalnym podejściem do gotowania.

konkurs Wedel

Promocja E. Wedel trwa od 19 listopada 2015 do 16 grudnia 2015 roku. Podzielono ją na 3 etapy (każdy trwa 10 dni), łącznie przeznaczono 30 dni na wysyłanie pomysłów na przepisy. Udział wiąże się ze stworzeniem dania, którego zdjęcie zamieszcza się na stronie konkursowej. Ważne, żeby w kadrze ująć opakowanie produktu organizatora promocji. Do fotografii należy dołączyć przepis, w którym wykorzystano słodycze Wedla. Tak przygotowane zgłoszenie jest gotowe do zarejstrowania na stronie konkursowej.

Etapy konkursu E. Wedel

W każdym etapie do przygotowania jest danie na różną porę dnia. Ty decydujesz, w jaki sposób wykorzystasz w nim produkt Wedla. Pamiętaj o estetycznym wykonananiu potrawy, ponieważ Twoje dzieło nie tylko musi smakować, ale też dobrze wyglądać na zdjęciu :)

Wargorr

I  Śniadanie dla Wargorra

Czas trwania: 19 listopada 2016 r. do 28 listopada 2015 r., do godziny 16:59:59

II Obiad dla Wargorra

Czas trwania: 28 listopada 2015 r. (od godziny 17:00) do 7 grudnia 2015 r., do godziny 16:59:59

III Kolacja dla Wargorra

Czas trwania: od 7 grudnia 2015 r. (od godziny 16:59) do 16 grudnia 2015 r., do godziny 17:00

Kopalnia pomysłów

Warto śledzić przebieg konkursu, aby poznać ciekawe przepisy. Organizator przygotował dla Ciebie galerię z pomysłami uczestników. Znajdziesz w nich pyszne pomysły na  śniadanie, obiad i kolację. Na stronie konkursowej są także przepisy Janusza Profusa, Maestro Czekolady. Strona konkursowa Wedla jest rajem dla fanów czekolady!

Galeria Wedla

Vlogerzy gotują

To nie wszystko! Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć relację z gotowania najpopularniejszych polskich vlogerów. W akcji biorą udział m.in. Karol Paciorek i Włodek Markowicz (Lekko Stronniczy), Laura Ogrodowczyk, Kuba Jankowski i Weronika Jagodzińska. Oglądanie ich zmagań będzie świetną zabawą. Przekonaj się na własne oczy, czy vlogerzy są tak samo sprawni w kuchni, jak przed kamerą.

Wedel Vlogerzy

Wyposaż swoją kuchnię!

Mistrz gotowania nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Chcesz wziąć udział w konkursie, ale brakuje Ci narzędzi? Może pragniesz wypróbować jeden z czekoladowych przepisów? Nowy sprzęt AGD ułatwi najbardziej skomplikowane zadanie. Poniżej prezentujemy promocje na artykuły kuchennej potrzeby. Dzięki nim życie stanie się pyszniejsze :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close