logo

Skorzystaj z rabatu -10% na Grouponie. Tylko u nas!

24paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Myślicie już o długim weekendzie listopadowym, wypadzie na jarmark świąteczny czy spędzeniu Sylwestra w jednej ze stolic europejskich? Chcielibyście taniej skorzystać z usług w swoim mieście? Do 30 października możecie kupić vouchery o 10% taniej na Grouponie. Kod rabatowy znajdziecie tylko u nas!

Reklama

Już od jakiegoś czasu trwa nasza akcja, w ramach której za polubienia profilu GoDealla na Facebooku odblokowujemy dla Was kolejne kody rabatowe. Szczegóły znajdziecie w artykule dotyczącym akcji. Przed weekendem osiągnęliśmy próg 8100 polubień i z tej okazji mamy dla Was kod rabatowy, który znajdziecie TYLKO U NAS. -10% na ofertę Groupona z kodem: GODEALLA. Rabat obejmuje zakładki Twoje Miasto i Travel, dzięki czemu ze zniżką 10% kupicie:

  • zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • bilety do kina, teatru, ZOO,
  • vouchery do restauracji i kawiarni w swoim mieście,
  • wakacje, weekendowy wyjazd czy wycieczkę,

a także zarezerwujecie taniej wyjście ze znajomymi do Escape Room, na ściankę wspinaczkową czy inne oryginalne atrakcje, które pozwolą Wam nietypowo spędzić wolny czas. Zniżka nie może przekroczyć 50 zł, jeśli więc znajdziecie ofertę, której wartość przekracza 500 zł, to Wasz rabat wyniesie najwięcej 50 zł. Ale, ale... co to za smutna mina? 50 zł to naprawdę dużo!

Oferty wyjazdów ze zniżką 10%

Groupon oferty wyjazdów z rabatem

W związku z tym, że zbliżamy się do listopadowego długiego weekendu, a na horyzoncie powoli, powoli, ale widać już święta Bożego Narodzenia no i oczywiście Sylwester, przygotowaliśmy dla Was świetne okazje na wyjazdy, z których powinniście sami skorzystać lub kupić komuś świetny prezent taniej o 10%.

 

Długi weekend listopadowy w Rzymie

Weekend listopadowy w Rzymie

Jeśli w czasie długiego weekendu w listopadzie (11-13.11) chcecie wybrać się na szybką wycieczkę za granicę i spędzić 3 cudowne dni w hotelu 4* w Wiecznym Mieście, do 30 października kupcie Groupon dla 2 osób w cenie z 2 noclegami (z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) i śniadaniami za 319,5 zł (cena po rabacie) zamiast 355 zł.

Chyba, że długi weekend chcecie rozpocząć już w czwartek po pracy i skorzystać z oferty na 3 noclegi. Wtedy Groupon na pobyt w Rzymie będzie Wasz za 490,5 zł jeśli kupicie voucher podając kod rabatowy: GODEALLA.

 

Bożonarodzeniowy jarmark w wybranym mieście

Jarmark świąteczny Groupon

W świąteczny klimat wprowadzi Was Bożonarodzeniowy jarmark w Pradze, Berlinie, Wiedniu, Budapeszcie czy Dreźnie. To niesamowite widowisko, dzięki któremu z pewnością poczujecie niezwykłą atmosferę świąt. Za niecałe 50 zł wybierzecie się autokarem na jarmark oraz zwiedzanie wybranego miasta. A jeśli wolicie nieco spokojniejszy wyjazd z noclegiem, mamy również taki Groupon. I to za jedyne 161,1 zł. W cenie przejazd, nocleg i pyszne śniadanie :)

 

Sylwester w jednej ze stolic Europy

Sylwester Groupon

Sylwester w Pradze, Wiedniu, Berlinie lub Budapeszcie dla jednej osoby za 44,1 zł (po rabacie 10%). W cenie otrzymujecie transport autokarem, zwiedzanie miasta oraz niezapomnianą imprezę sylwestrową w samym centrum wybranej stolicy. Nie zapomnijcie w koszyku wpisać kodu rabatowego: GODEALLA :)

Oferty wyjazdów to oczywiście niewielka część voucherów, z których możecie skorzystać jeszcze do 30 października ze zniżką 10%. Jeśli chcecie zabrać ukochaną osobę na romantyczną kolację, zrobić niesamowity urodzinowy prezent lub kupić bon rabatowy na dowolne usługi (fryzjer, kosmetyczka, fotograf, stylista), zaglądajcie do zakładki Twoje Miasto :)

A dla żądnych przygód mamy coś specjalnego! Podróże trochę dłuższe i trochę dalsze niż do Europy z rabatami i transportem w cenie :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close