logo

Skipass z rabatem - gdzie promocje dla narciarzy?

08sty 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Właśnie planujesz swoj narciarski wyjazd? Nie możesz doczekać się szusowania po stokach? Mamy dla Ciebie zniżki na skipassy w Polsce i za granicą! Jak oszczędzić na karcie narciarza?

Reklama

Skipass to swego rodzaju "przepustka" na największe stoki narciarskie w Polsce i za granicą oraz do ośrodków narciarskich. Dzięki niej każdy miłośnik sportów zimowych może korzystać z wyciągów, busów dowożących narciarzy do stoków i wypożyczalni sprzętu oraz służb ratunkowych bez naliczania dodatkowych opłat czy biletów. Zazwyczaj skipass jest ważny przez 6 dni i niektóre hotele w opcji zakwaterowania dają taką udogodność, ale można także kupić skipassy obowiązujące przez kilka godzin. Wyjazdy na narty ze skipassem w cenie znajdziecie w naszym osobnym artykule. To naprawdę opłaca się bardziej niż zakup karnetów na określoną ilość zjazdów. Zamiast tego w cenie skipassu możecie korzystać do woli ze stoku w określonym czasie (bez względu na to ile razy).

Jeżeli jednak już zdecydowaliście się, dokąd pojedziecie w tym roku na zimowy urlop, zarezerwowaliście noclegi w wybranym hotelu, a teraz rozglądacie się za dodatkowymi oszczędnościami, możecie osobno dokupić swoją kartę narciarza (skipass) w niższej cenie. Podpowiemy Wam, jak to zrobić!

Skipass w niższej cenie - kupony rabatowe

Mnóstwo kuponów rabatowych na skipassy w Polsce i za granicą znaleźliśmy na Grouponie. Poniżej zamieszczamy promocyjne oferty skipassów w różnych miastach w Polsce i za granicą.

Skipass z rabatem

  • Wisła: skipass na 5 godzin za 59,99 zł
  • Ustroń: 1-dniowy karnet za 56,99 zł
  • Šumperk - Czechy: skipass 1-dniowy za 59,90 zł
  • Dolný Kubín - Słowacja: skipass 1-dniowy dla dziecka za 59 zł, dla osoby dorosłej za 89 zł
  • Oravská Lesná - Słowacja: skipass 1-dniowy dla dziecka za 54,90 zł, dla osoby dorosłej za 79,90 zł
  • Ružomberok - Słowacja: skipass 1-dniowy za 49,90 zł

Dzięki nim będziecie mogli szusować po wybranych stokach do woli bez obaw o dodatkowe opłaty czy koszty :-) Nie macie jeszcze zarezerwowanego wyjazdu na narty i poza rabatami na skipassy szukacie również zniżek na hotele? Je również mamy! 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close