logo

Siatkarskie promo na Orlenie: zdrap i wygraj. Każda zdrapka zapewnia zniżkę!

03lip 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

1

Nie tylko piłką nożną żyje kibic! Potwierdza to Orlen, który ogłosił właśnie akcję "Siatkarskie promo". Tankuj, odbieraj promocyjne zdrapki i sprawdź, czy wygrałeś jedną z atrakcyjnych nagród: Audi A3, piłkę Mikasa z autografami reprezentantów Polski, karnet VIP na mecze siatkarskie i wiele innych.

Konkursy i loterie na stacjach benzynowych są jednych z tych, które lubimy najbardziej. Dlaczego? Bo każdy, kto posiada auto, gdzieś tankować musi - jest to niestety obowiązkowy wydatek. Tankowanie jako warunek wzięcia udziału w promocji jest więc wg nas jednym z najbardziej sprawiedliwych. Bo skoro już musimy wydawać pieniądze na benzynę, to przynajmniej zróbmy to tam, gdzie nas za to nagrodzą ;)

Nagradzać za tankowanie tym razem postanowił Orlen. Najnowsza promocja skierowana jest zwłaszcza do kibiców piłki siatkowej, którym nagrody przewidziane w konkursie na pewno się spodobają. Wystarczy zatankować jednorazowo minimum 30 litrów dowolnego paliwa na Orlenie lub kupić produkty bądź usługi na stacji paliw za minimum 25 zł. Spełniając ten warunek otrzymasz zdrapkę. UWAGA! Każda zdrapka gwarantuje rabaty:

  • 10 gr/L rabatu na paliwa VERVA przy zakupie min. 30 L, max.80 L
  • 2 zł rabatu przy zakupie dóch kaw Stop Cafe
  • 20% rabatu na IV program myjni
  • 50% zniżki na drugi produkt: 2 x Big Milk Vanilla 110 ml, 2xletni płyn ORLEN o poj. 4 L, 2 x napój energetyczny o poj. 0,33 L Verva Racing Team

Możesz wybrać swój rabat i przyjedź ze zdrapką na wybrane stacje ORLEN do 30.09.2014 roku.

To jednak nie koniec dobrego. Siatkarskie zdrapki to także naprawdę atrakcyjne nagrody, których jednak nie wygrywa każdy, a jedynie osoby z wygrywającymi zdrapkami. 

Co można wygrać?

  • Audi A3 Limousine
  • 50 piłek Mikasa z autografami zawodników reprezentacji Polski w piłkę siatkową mężczyzn
  • 125 dwuosoobwych karnetów VIP na okaziciela na siatkarskie mecze jednego z klubów Plusligii lub Orlen Ligi w sezonie 2014/2015
  • 500 replik koszulek reprezentacji Polski w piłkę siatkową mężczyzn
  • 2000 piłek Mikasa, replik piłki meczowej

Zdrapkowa loteria trwa do 21 września. Regulamin promocji i realizacji rabatów znajdziecie na stronie Organizatora: dlakierowcow.orlen.pl/promocje.

Promocje dla kierowców

Loteria Orlenu to nie jedyna promocja przygotowana specjalnie z myślą o kierowcach. Poniżej przedstawiamy atrakcyjne zniżki, które powinny zainteresować posiadaczy aut.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close