logo

ShowMax vs Netflix - porównaliśmy oferty i ceny

20lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Rośnie konkurencja dla Netflixa! Platforma ShowMax wkroczyła do Polski i chce dorównać dotychczasowemu gigantowi w branży. Teraz możecie zupełnie za darmo przetestować serwis i oglądać ulubione seriale i filmy w najwyższej jakości!

Reklama

Netflix jest obecnie największą wypożyczalnią internetową na świecie. Dzięki platformie w najwyższej jakości możecie oglądać swoje ulubione filmy i seriale, które podbijają serca widzów na całym świecie: Stranger Thing, House of Cards, Orange is the new Black czy Daredevil. Teraz na polski rynek wkracza ShowMax - kolejna platforma, która powoli depcze po piętach Netflixowi. Możecie wypróbować ją zupełnie bezpłatnie i sprawdzić, czy rzeczywiście Netflix niedługo odejdzie w niepamięć.

ShowMax

Oglądaj ShowMax za darmo!

Platforma ShowMax daje Wam możliwość darmowego oglądania filmów i seriali przez 14 dni. Ale żeby to zrobić, najpierw musicie zarejestrować się na tej stronie. Po kliknięciu w przycisk "Wypróbuj za darmo przez 14 dni", który znajdziecie w prawym górnym rogu strony, zostaniecie przeniesieni do formularza rejestracyjnego:

ShowMax rejestracja

Po wypełnieniu danych zostaniecie poproszeni o wybranie metody płatności, ale nie martwcie się, przez pierwsze 14 dni nie zapłacicie ani grosza za korzystanie z serwisu, a jeżeli po tym okresie będziecie chcieli zrezygnować to nic nie stoi na przeszkodzie :-) W każdej chwili możecie wejść na stronę ShowMax i zrezygnować z dalszej subskrypcji. Czym Netflix różni się od ShowMax i co oferują Wam te platofrmy?

ShowMax vs Netflix - porównanie ofert

Showmax

Oba serwisy umożliwiają Wam oglądanie bajek, filmów, seriali, wszystkich najnowszych (i tych nieco starszych) produkcji polskich i zagranicznych. W obu przypadkach, zanim zaczniecie korzystać z platform odpłatnie, możecie przetestować je za darmo. Tak naprawdę pomiędzy ofertami na pierwszy rzut oka występują tylko niuanse, a spore różnice widać dopiero w cenie abonamentu:

Netflix ShowMax
bezpłatnie przez 30 dni bezpłatnie przez 14 dni
subskypcja miesięczna 34 zł subskypcja miesięczna 19,90 zł
rezygnacja w każdym momencie rezygnacja w każdym momencie

Najtańsza subskrypcja w Netflix kosztuje 34 zł i nie obejmuje ona jakości HD. Za droższe pakiety, bardziej rozbudowane będziecie musieli zapłacić już 43 zł i 52 zł. W ShowMax jest stała cena za subskrypcję i wynosi ona 19,90 zł (po 14 bezpłatnych dniach próbnych) i znajduje się w niej już wszystko, także korzystanie z platformy na kilku urządzeniach.

Czas pokaże czy ShowMax dorówna serwisowi Netflix, który obecnie cały czas stoi na 1 miejscu. Na pewno wielu z Was skusi się na ShowMax ze względu na cenę subskrypcji. Jeżeli uwielbiacie seriale i oglądajcie jeden za drugim, zależy Wam na wysokiej jakości obrazie to na pewno powinniście skorzystać z tej oferty, przynajmniej przez 14 dni, za które nie zapłacicie ani grosza.

A jeżeli swój wolny czas wolicie spędzić nie na oglądaniu seriali i filmów a na czytaniu książek to zerknijcie na listę promocji, która na pewno Was zainteresuje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close