logo

Showmax: jak oglądać Rojst i inne seriale za darmo? Podpowiadamy!

22sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Śledzicie na bieżąco najnowsze produkcje internetowych wypożyczalni filmów i seriali? Nie mogliście doczekać się wielkiej premiery szumnie zapowiadanego serialu platformy Showmax "Rojst"? Wiemy, jak obejrzycie go oraz wiele innych tytułów całkowicie bezpłatnie!

Reklama

Platforma Showmax to jedna z największych internetowych wypożyczali filmów i seriali, obok takich serwisów jak Netflix czy HBO. I jak każda z tych platform, wśród szerokiej oferty światowych oraz polskich tytułów, w zanadrzu posiada również własne, autorskie produkcje. Chcecie przetestować, jak działa Showmax i uzyskać dostęp do wszystkich filmów i seriali tego serwisu? Wiemy, jak zrobić to za darmo!

Jak oglądać na Showmax za darmo?

Żeby uzyskać dostęp do filmów i seriali, w tym najnowszej produkcji platformy Showmax "Rojst", wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie. Jak to zrobić? Po kliknięciu w przycisk "Wypróbuj za darmo przez 14 dni", zostaniecie przeniesieni do formularza:

Showmax za darmo

Po podaniu swojego adresu e-mail oraz hasła będziecie musieli wybrać metodę płatności, ale bez obaw - pierwsze 14 dni korzystania z serwisu będą całkowicie darmowe. Jeśli po testowym, bezpłatnym okresie próbnym będziecie chcieli zrezygnować z dalszej subskrypcji - nic nie stoi na przeszkodzie. W każdej chwili możecie to zrobić.

Jeżeli natomiast tak spodoba Wam się oglądanie filmów i seriali w najwyższej jakości, i nie będziecie wyobrażać sobie już życia bez Showmax - miesięczna subskrypcja kosztuje tylko 19,90 zł. Z niej również, w razie konieczności, możecie zrezygnować w każdym momencie.

Co obejrzycie na Showmax?

Przejrzeliśmy ofertę filmów i seriali platformy Showmax i sprawdziliśmy, jakie tytuły tam znajdziecie.

"Rojst" i inne polskie produkcje

Showmax Rojst za darmo

"Rojst" to najnowsza produkcja Showmax, o której już zrobiło się bardzo głośno. Mówi się, że serial ten może być najlepszym polskim serialem 2018 roku. Chcecie sami się o tym przekonać? Włączcie "Rojst" na Showmax za darmo korzystając z darmowego okresu testowego! Poza "Rojstem" w zasobach platformy znajdziecie także inne polskie seriale i filmy: "Miasto 44", "Kobiety Mafii", "Konwój", "Moje córki krowy" i wiele innych.

Pierwszy odcinek za darmo - teraz pierwszy odcinek serialu "Rojst" możecie zobaczyć na Showmax całkowicie za darmo bez włączania bezpłatnego okresu próbnego :-) 

Zagraniczne filmy i seriale

Showmax za darmo

Oczywiście na Showmax nie mogło zabraknąć filmowych produkcji ze świata Hollywood oraz amerykańskich i zagranicznych seriali, które są popularne na całym świecie. "House", "Dexter", "Californication" - te i całą masę innych tytułów znajdziecie właśnie na Showmax.

My nie możemy doczekać się aż usiądziemy przed telewizorem i włączymy "Rojst" na Showmax! A Wy? Jeśli już wykorzystaliście swój okres testowy na Showmax i regularnie opłacacie subskrypcję, zobaczcie, gdzie jeszcze uda Wam się oglądać filmy i seriale za darmo.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close