logo

ShinyBox vs BeGlossy - które pudełko bardziej opłacalne?

03lut 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Od jakiegoś czasu na rynku kosmetycznym królują tajemnicze pudełka z markowymi produktami, dostępnymi w regularnej cenie. Gigantami tego przemysłu są marki BeGlossy oraz ShinyBox, które zdobyły już wiele zwolenniczek na polskim rynku. Które pudełeczko jednak wybrać, żeby wyjść na tym najkorzystniej?

Reklama

Jakiś czas temu bardzo popularne stały się tajemnicze pudełeczka z kosmetykami. Cały fun polega na tym, że za stałą cenę zamawiasz box, którego zawartości nie znasz. Nie musisz już liczyć na to, że Twój mężczyzna domyśli się, że kobiety lubią otrzymywać prezenty - w końcu możesz pomóc szczęściu i robić sobie niespodzianki sama ;-D. I to co miesiąc!

Kosmetyczne boxy - czy to się opłaca?

Logo BeGlossy ShinyBox

Czy kupowanie pudełek z zawartością, której nie znamy, w ogóle się opłaca? Odpowiedź jest prosta: TAK. Długi czas utrzymywania się na wysokiej pozycji takich marek jak BeGlossy czy ShinyBox, oferujących pudełka z kosmetykami potwierdza, że jest to opłacalne zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego.

Stała cena u ShinyBox i BeGlossy przy miesięcznej subskrypcji wynosi tyle samo: 49zł. Jeśli chcemy wykupić pojedyncze pudełko ShinyBox, bez przymusu subskrypcji, zapłacimy 59zł (+10zł za dostawę)

Jeśli natomiast chciałybyście zaoszczędzić i jesteście pewne, że chcecie otrzymywać kosmetyki co miesiąc, możecie skorzystać z gotowych pakietów trwających od 3 miesięcy do roku.

Porównanie cen pakietów
Shiny Box vs BeGlossy

ShinyBox BeGlossy
Pakiet na 3 miesiące 139 zł (46 zł za pudełko) 141 zł (47 zł za pudełko)
Pakiet na 6 miesięcy 265 zł (44 zł za pudełko) 264 zł (44 zł za pudełko)
Pakiet na 12 miesięcy 539 zł (44 zł za pudełko) 468 zł (39 zł za pudełko)

Najbardziej zatem opłaca się wykupić pakiet na 12 miesięcy w BeGlossy - wtedy cena za jedno pudełko to tylko 39 zł. Jeśli możecie sobie pozwolić na taki miesięczny koszt i to właśnie cena najbardziej przekonuje Was do skorzystania z takiej usługi, już teraz wejdźcie na www.beglossy.pl i zamówcie kosmetyki :-)

Czym jeszcze wyróżniają się te marki?

  • ShinyBox oferuje specjalne edycje pudełek kryjące się pod marką Inspired By (...), które są przygotowane przez znane osoby. W tych akcjach brały udział m.in. Joanna Krupa, Ewa Chodakowska, Kasia Tusk i wiele innych
  • Kupując pudełko w BeGlossy, nie musisz sprawiać prezentu wyłącznie sobie. Istnieje możliwość zakupu boxu na prezent dla drugiej osoby. W BeGlossy możecie także wykupić kartę podarunkową

Różnice ShinyBox vs BeGlossy

Klientki zauważają także różnicę w samych opakowaniach. Twierdzą, że pudełka BeGlossy są lepiej wykonane, a także mają jednolity, delikatny kolor, dzięki czemu są uniwersalne i można je ponownie wykorzystać. Kosmetyki są zapakowane w subtelny materiał owinięty różową wstążką. ShinyBox natomiast co miesiąc wysyła pudełka z inną szatą graficzną, co doceniają osoby lubiące różnorodność. Na boxach widnieją jednak napisy (np. nazwy pudełka lub miesiąc, w których są wysyłane) przez co nie wszyscy chcą ich ponownie używać. Kosmetyki z ShinyBox pakowane są w cienki, biały papier.

Oczywiście oprócz tego, że marki różnią ceny za boxy czy wygląd pudełek, to istnieją także atrybuty, które je łączą! Wspólne cechy ShinyBox i BeGlossy to:

  • nieznana zawartość pudełek
  • 49 zł/miesięcznie - subskrypcja
  • darmowa dostawa przy subskrypcji
  • pakiety traktowane priorytetowo
  • edycje specjalne

Ponadto, obie marki często organizują różnego rodzaju konkursy, w których można wygrać wymarzone pudełeczka. O konkursach najczęściej można znaleźć infomacje na profilach obu marek na Facebooku.

Kody rabatowe

Jeśli chodzi o kupony rabatowe na pudełka z kosmetykami, to w naszych zasobach znajduje się kod -10% na wszystko - kupon jest ważny tylko do 14 lutego 2016 r. Znajdziecie go TUTAJ. Ponadto, przy zapisie do newslettera BeGlossy, na wstępie otrzymujecie 10% zniżki. ShinyBox oferował ostatnio kody rabatowe na darmową dostawę. Śledząc poczynania tych dwóch marek, mamy pewność, że kupimy pełnowartościowe (lub miniaturowe), markowe nowości kosmetyczne w bardzo korzystnych cenach. Oprócz tego, że będziecie na bieżąco z trendami w świecie kosmetyków, to może odkryjecie produkt, bez którego już nie będziecie mogły żyć? ;-)

Zdecydowanie takie rozwiązanie się opłaca! Czy wybierzecie ShinyBox czy BeGlossy zależy wyłącznie od Was. Najpierw zastanówcie się, co wolicie: większe możliwości oszczędzania, lepsze pudełko, boxy komponowane przez gwiazdy? Możecie spodziewać się, że w obu pudełkach znajdziecie zarówno miniatury, jak i pełnowartościowe produkty znanych oraz sprawdzonych marek. Każdego miesiąca będziecie mogły testować nowe kosmetyki. Nie umiemy doradzić które pudełko lepiej wybrać. Może zdecydujecie się na oba? ;-) Jeżeli natomiast taka forma oszczędności na kosmetykach Was nie satysfakcjonuje, zajrzyjcie do nowych kuponów rabatowych zebranych przez nas:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close