logo

ShinyBox: 49 zł za kosmetyki o wartości minimum 400 zł

29sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Boxy z kosmetykami zyskują coraz więcej miłośniczek. Na polskim rynku na dobre zadomowiły się dwie wiodące marki. Dzisiaj mamy dla Was świetną propozycję od jednej z nich. Zobaczcie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać tajmenicze pudełko kosmetyków wartych minimum 400 zł.

Reklama

Boxy z kosmetykami - na czym to polega?

ShinyBox kosmetyki

Na czym polega zamawianie boxów z kosmetykami? Decydujecie się na subskrypcję, płacicie określoną kwotę za zestaw kosmetyków dostarczanych do Was co miesiąc, ale nigdy nie wiecie, co będzie wchodziło w jego skład. Zawartość pudełka jest zawsze niespodzianką. Dla jednych to ogromny plus i szansa na przetestowanie wielu produktów różnych marek, także luksusowych, dla innych to spory problem jeśli używają na co dzień wyłącznie jednej marki i sprawdzonych już kosmetyków. Jeśli Wy bardzo lubicie sprawdzać nowe produkty i sprawia Wam to frajdę, zamówienie pudełka będzie jednak genialnym i, wbrew pozorom, tanim pomysłem dla tych, którzy naprawdę wydają kilkadziesiąt, a nawet kilkaset zlotych w drogeriach.

Na polskim rynku królują 2 marki, które oferują Wam subskrypcję boxów z kosmetykami: ShinyBox i BeGlossy. Jakiś czas temu porównaliśmy dla Was ich oferty i sprawdziliśmy, które pudełko jest bardziej opłacalne. Dzisiaj natknęliśmy się jednak na świetną okazję w ShinyBox.

49 zł za kosmetyki o wartości minimum 400 zł

ShinyBox kosmetyki

Jeżeli do tej pory nie byliście do końca przekonani do boxów z kosmetykami, teraz jest doskonały moment żeby zamówić subskrypcję i wypróbować, jak to działa. Marka ShinyBox gwarantuje bowiem, że zamawiając subskrypcję pudełka za 49 zł, otrzymacie w nim kosmetyki, których łączna wartość wyniesie minimum 400 zł, a w każdym pudełku będzie znajdowało się minimum 5 kosmetyków. Pewnie już nie możecie doczekać się pierwszego pudełka z niespodziankami! W takim razie jak najszybciej zamówcie pierwszy box za 49 zł! Jak to zrobić?

ShinyBox w 4 krokach

ShinyBox kosmetyki

Jeśli chcecie zamówić pudełko, wystarczy wejść na stronę ShinyBox, kliknąć "zamów" i wypełnić niezbędne informacje do wysyłki. Później co miesiąc będziecie otrzymywać nowe pudełko z kosmetykami. Po wygaśnięciu subskrypcji nie ma obowiązku jej odnawiania, możecie więc bez konsekwencji zrezygnować z dalszego otrzymywania przesyłek niespodzianek. Ale jeśli Wam się spodoba, możecie nadal zamawiać kolejne boxy i zyskiwać dodatkowe benefity.

Dla niecierpliwych, którzy już nie mogą doczekać się swojej przesyłki, mamy spis pozostałych rabatów na kosmetyki, dzięki którym sami zrobicie sobie niespodziankę!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close