logo

SFERIS: odbierz 4 gry za darmo, albo zgarnij wejściówkę na IEM

25lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Świetna promocja dla wszystkich miłośników gier! Kupując w sklepie SFERIS, macie możliwość otrzymania 4 darmowych gier oraz wejściówki na imprezę dla graczy Interl Extreme Masters (IEM).

Reklama

Jeśli chcesz skorzystać z promocji dla graczy, musisz najpierw wyjść z cyberświata i wybrać się do najbliższego salonu stacjonarnego Sferis. Albo w sumie...możesz to zrobić także przez sieć. Jak widać, udogodnienia są zapewnione już od pierwszych kroków. Dalej na pewno będzie łatwiej ;-)

4 gry GRATIS

Pierwszą promocją, przygotowaną przez Sferis, jest dołączenie do zakupów aż 4 gier (o wartości 670 zł!). Wystarczy do 30 kwietnia 2016 roku kupić w sklepie Sferis jedno z urządzeń z procesorami Intel Core I5 lub I7, a dokładnie modeli Dell Inspiron:

 • 7559-8750
 • 7559-8712
 • 7559-8736

Jakie gry dostaniecie za darmo?

 1. Just Cause 3 (pełna wersja)
 2. Tom Clancy’s Rainbow Six Sieg (pełna wersja)
 3. dodatek do World of Warships (pakiet dodatków o łącznej wartości ok. 100 złotych, w tym m.in. specjalną wersję statku, paczkę czterech flag oraz dublony)
 4. dodatek do Warface o wartości 80 zł

Ci, którzy dokonają takiego zakupu, otrzymają unikalny kod, który będzie można wykorzystać na stronie gamingbundle.intel.com/iem. Promocja trwa do 30 kwietnia, natomaist sam kod potrzebny do pobrania gier można wykorzystać do 31 lipca 2016 roku. Regulamin całej akcji znajdziecie TUTAJ.

Wejściówka na IEM

Sferis ma dla prawdziwych graczy także wejściówkę na IEM (Intel Extreme Masters) - największą na świecie imprezę dla fanów gier, takich jak Counter-Strike, League of Legends oraz StarCraft II.

Do 2 marca macie możliwość zdobycia biletów na to wydarzenie. Wystarczy zakupić wybrany przez siebie sprzęt ze strony www.sferis.pl -> Wejdź na IEM. Zakupów można dokonać zarówno na stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym. W obu przypadkach, po zakupie należy zgłosić swój zakup w następujący sposób:

Na adres marketing@sferis.pl wyślij e-mail zawierający:

 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu
 • adres dostawy
 • paragon/fakturę/numer zamówienia dotyczącego produktu

Wejściówkę na Intel Extreme Masters otrzymasz w ciągu dwóch dni od daty przesłania zgłoszenia zakupu! ;-)

Chcecie znaleźć się w takim miejscu? Dzielić swoje pasje, z kimś kto ma takiego bzika na punkcie gier, jak Wy? Teraz masz na to najlepszą okazję! Na pewno każdy gracz lubi zmieniać swój sprzęt na lepszy, a dostać przy okazji bilet na największą imprezę dla graczy to wielkie szczęście!

(źródło: intelextrememasters.com)

To już jedyna okazja na dostanie się na IEM, ponieważ wszystkie bilety są już wyprzedane. Pospieszcie się, żeby zgarnąć Wasze wymarzone wejściówki!

Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Jeśli przy okazji zakupów sprzętu komputerowego chcielibyście spojrzeć także na inne promocje na RTV i AGD, zajrzyjcie niżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close