logo

Sezonowa wyprzedaż w H&M. Ceny do -50%

31mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

To prawda, że zimowe wyprzedaże są już dawno tylko wspomnieniem. Prawdą jest również, że na letnie obniżki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. I, co dla niektórych może być niespodzianką, prawdą jest także to, że mimo to w dużej części sklepów możemy kupić taniej także teraz.

Reklama

Wszystko za sprawą mid season sales, czyli wyprzedaży w środku sezonu. H&M właśnie ruszyło ze swoją obniżką. Przyznajemy, że ta marka jest jedną z tych, które swoich klientów często raczą zniżkami i promocjami, dlatego informacje o kolejnej podobnej akcji mogą nie przyciągać uwagi aż tak, jak w przypadku sklepów, które bardziej oszczędny sposób naklejają na swój towar czerwoną metkę oznaczającą przecenę. Jednak naprawdę warto zainteresować się międzysezonową wyprzedażą w tej szwedzkiej sieciówce, bo ceny niejednokrotnie mogą zrobić wrażenie.

Jak można zobaczyć na stronie internetowej sklepu H&M (który, swoją drogą, istnieje dopiero rok, a już na stałe wpisał się jako obowiązkowy punkt internetowych zakupów tysięcy Internautów), promocja potrwa do 10 kwietnia 2016 roku. Niestety, nie mamy informacji jak sytuacja z mid season sale wygląda w sklepach stacjonarnych. Jeśli Wy macie taką wiedzę, zachęcamy, byście się nią podzielili z nami i z czytelnikami Gdziepromocja.pl w komentarzach ;)

Sezonowe obniżki obejmują produkty z kategorii:

Dodatkowo, wpisując kod 0309 w koszyku zamówień, kwota do zapłaty zmniejszy się o 15%. Naliczy się również darmowa przesyłka. Niestety niewiadomo do kiedy powyższy kod będzie aktywny, dlatego warto przypomnieć, że w internetowym sklepie H&M nieustannie trwa promocja, dzięki której za zapisanie się do newslettera otrzymujemy jednorazowy rabat. Co prawda wartość tej zniżki znacząco spadła (kiedyś było 25%, obecnie jest 10%), jednak wciąż można wykorzystać go na jeden, dowolny, wybrany przez nas produkt. Upust dotyczy to również towaru już przecenionego.

Zmniejszenie rabatu przez H&M jest nieodżałowaną stratą dla każdego, kto poluje na okazje. Mamy podejrzenia, że powodemy tej obniżki było nadmierne korzystanie z tego przywileju, poprzez zapisywanie się do newslettera z różnych adresów e-mail. Cóż, bedziemy musieli znaleźć inne sposoby na oszczędności - i obiecujemy, że nie spoczniemy, póki ich nie znajdziemy ;)

W międzyczasie zobaczcie zniżki na ubrania jakie oferują inne sklepy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close