logo

Sezon ślubny: gdzie kupić najładniejsze sukienki na wesele? Zobacz promocje w modnych sklepach!

13maj 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Monika

1

Rozpoczynamy sezon weselny! Będziemy bawić się do samego rana, a następnego dnia leczyć kaca i masować obolałe nogi. Na myśl o świetnej zabawie uśmiechamy się i z niecierpliwością zaglądamy do kalendarza, wtem jednak w głowie pojawia się mniej radosna myśl: NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ! Gdzie w tym roku kupować weselne sukienki, aby zaprezentować się stylowo i z klasą, a jednocześnie nie wydać fortuny?

Sukienki na wesele w Heppin.com

E-sklep Heppin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientek poszukujących weselnych kreacji. Ceny sukienek obniżone zostały o 50%, a jeśli skorzystasz ze specjalnego kodu rabatowego, cena zmaleje o dodatkowe 20%! Nadal działa także promocja na Dzień Matki, podczas której przy zakupie dwóch sukienek cena drugiej malała o 30%. Dotyczy to jednak wybranego asortymentu.

Wybierz spośród poniższych kodów ten, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej!

 

Sukienki na wesele

Sukienka na wesele

Sukienka na wesele

źródło: Heppin.com

Sukienki na wesele w Top Secret

Jeśli nie boisz się outletów, w Top Secret z pewnością poczujesz się jak w raju. Ceny wszystkich produktów dostępnych w tym dziale powalają, dodatkowo przynajmniej raz z miesiącu jest okazja na jeszcze tańsze zakupy dzięki kodom rabatowym to umożliwiającym. Nie inaczej jest z sukienkami! Obecnie w Top Secret trwa trzydniowa akcja rabatowa. Koszt zamówienia obniża się o 20% po zastosowaniu kodu, jednakże codziennie wzrasta minimalna wartość zamówienia: dziś to 150 zł, jutro 200 zł, pojutrze 250 zł. Spiesz się!

Top Secret sukienki na wesele

Top Secret sukienki

Top Secret

źródło: topsecret.pl

Sukienki na wesele w Trendsetterka.com

Zależy Ci, by na weselu zaprezentować się nie tylko elegancko, ale także oryginalnie? Zajrzyj do sklepu Trendsetterka.com. Współpracujacy z nim projektanci potrafią stworzyć prawdziwe cuda! Teraz korzystając z kodu obniżasz cenę wybranej sukienki o 10%!

 

Trendsetterka sukienka na wesele

Sukienka na wesele Trendsetterka

Sukienka na wesele Trendsetterka

źródło: Trendsetterka

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close