logo

Seven for 7 - Biedronka wprowadziła sportową markę!

13lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Biedronka idzie w ślady za Lidlem i wprowadza do swojej oferty markę sportową "Seven for 7". Wśród produktów znajdziecie odzież, akcesoria, sprzęt sportowy i suplementy diety. Czy asortyment dorówna słynnym produktom "Crivit" z Lidla?

Reklama

Lidl i Biedronka na ringu

Wiele razy byliśmy świadkami prześcigania się sklepów Biedronka i Lidl w akcjach promocyjnych. Kiedy w niemieckim dyskoncie pojawiały się zniżki na produkty azjatyckie, chwilę później w Biedronce mogliście kupować artykuły z Azji w promocyjnych cenach.

Smaki Azji Lidl Biedronka

Akcja "Gang Świeżaków" polskiej sieci sklepów odniosła taki sukces, że w Lidlu do zamówienia otrzymacie teraz figurki Stikeez łudząco przypominające pluszaki z Biedronki:

Gang Świeżaków Sikeez

Takich przykładów moglibyśmy wymienić znacznie więcej, ponieważ wyraźnie widać, że te dwa sklepy naprawdę silnie ze sobą "walczą" o klientów. Tym razem Biedronka wprowadza do swojej oferty własną markę sportową "Seven for 7". Czy okaże się ona lepsza niż asortyment "Crivit" z Lidla to dopiero się okaże, ale ceny naprawdę kuszą.

Akcesoria i odzież sportowa w Biedronce od 9,99 zł

Pierwsze produkty z asortymentu sportowej marki Biedronki "Seven for 7" są dostępne od 13 lutego w wybranych sklepach Biedronka i są to:

  • akcesoria do fitness
  • sprzęt sportowy
  • odzież sportowa damska i męska
  • obuwie sportowe damskie i męskie
  • akcesoria sportowe
  • suplementy diety

Wybór jest spory, ale my jak zawsze staramy się wypatrzeć najlepsze okazje z najlepszych i wybraliśmy dla Was kilka rzeczy, które naszym zdaniem mogą okazać się hitem sportowym z Biedronki. Ceny zaczynają się już od 9,99 zł!

Biedronka odzież sportowa

Podzielcie się z nami w komantarzach swoimi sportowymi zdobyczami z Biedronki i napiszcie, jaka jest ich jakość. Ceny są tak atrakcyjne, że warto kupić coś choćby tylko na próbę.

Inne sportowe promocje

Wszystkim, którzy są uprawiają sport, bez wzglęgu na to czy jest to bieganie, jazda na rowerze czy nordic walking, przydadzą się inne promocje i kupony rabatowe. Jeżeli podczas aktywności na świeżym powietrzu uwielbiacie słuchać muzyki, to bezprzewodowe słuchawki sportowe będą strzałem w dziesiątkę:

Słuchawki sportowe

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close