logo

Serum do rzęs Long 4 Lashes - porównanie cen

29lut 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zebraliśmy kilka sklepów, w których zakup serum do rzęs Long 4 Lashes rzeczywiście jest opłacalny, ale znaleźliśmy także ten produkt w popularnych sklepach, w których ceny zaskakują, ale niestety niezbyt pozytywnie. Zobaczcie co najbardziej zaskoczyło nas w tworzeniu porównania cen Long 4 Lashes.

Reklama

Jakiś czas temu na rynku pojawiło się specjalne serum do rzęs, które skutecznie je wydłuża, wzmacnia i dzięki temu także zagęszcza. Jest to serum Long 4 Lashes. Jak twierdzą użytkowniczki i sam producent, produkt jest naprawdę skuteczny. Jedyną przeszkodą w jego stosowaniu może być jak zwykle cena, która sięga nawet 90 złotych. Na szczęście znaleźliśmy sklepy, w których to rewolucyjne serum do rzęs kosztuje około 50 złotych!

 

(źródło: long4lashes.pl)

Serum Long 4 Lashes - efekty

Według zapewnień producenta oraz opinii wielu użytkowniczek, serum do rzęs Long 4 Lashes sprawia, że rzęsy są:

  • dłuższe
  • mocniejsze
  • gęstsze

W czym tak naprawdę tkwi sekret? Na tak skuteczne działanie serum do rzęs Long 4 Lashes wpływa bimatoprost. To składnik stworzony ze związków stymulujących wzrost rzęs. Co ważne - rzęsy są w fazie porostu jedynie przez 30 pierwszych dni stosowania. W późniejszym czasie rzesy już nie rosną. Jednak serum warto później używać po to, aby przedłużyć ich "życie". Rzęsy są dzięki temu długie, mocne i jest ich więcej. Dodatkowo, bimatoprost pogłębia kolor rzęs, dlatego w wielu przypadkach stosowania, użytkowniczki wcale nie muszą już tuszować oka!

Porównanie cen Long 4 Lashes

Poszukiwanie najlepszej ceny serum Long 4 Lashes nie było łatwe. Kiedy już znaleźliśmy sklep, oferujący ten produkt kosmetyczny w naprawdę korzystnej cenie, przeszkodą okazały się duże koszty wysyłki. Zrobiliśmy zatem dogłębny research i znaleźliśmy kilka miejsc, w których podstawowa cena produktu nie była wygórowana, a także koszty wysyłki nie zniechęcały. Zestawienie wygląda w następujący sposób.

Sklep Cena
Apteka Galmed 47,71 zł + 4,99 zł (wysyłka) = 52,70 zł
Perfumesco 49,99 zł + 5,90 zł (wysyłka) = 55,89 zł
BD Sklep 58,99 zł
i-Apteka 67,92 zł
eZebra 73,09 zł
Empik 73,99 zł
Agito 75,99 zł
Rossmann 79,99 zł

Podaliśmy pierwsze dwie pozycje wraz z przesyłką, żeby znać faktyczną cenę zamówienia takiego produktu. Jak widać, opłaca się kupować to serum właśie w Aptece Galmed oraz Perfumesco. Choć ceny za jedyne 3 ml serum do rzęs wydają się wysokie, to porównajcie je ze standardową ceną, obowiązującą na przykład w Rossmannie. Jest różnica, prawda?

Skąd wynika aż taki przeskok? Myślimy, że jest to kwestia właśnie promocji. Słyszeliśmy, że serum Long 4 Lashes można znaleźć w drogeriach Super-Pharm (my nie mogliśmy znaleźć żadnej informacji o tym na ich stronie) i cena regularna tego produktu to również kwestia 80 złotych, jednak przy różnego rodzaju promocjach organizowanych w tych drogeriach, Long 4 Lashes można kupić aż połowę taniej. I kto nam teraz powie, że nie warto czekać na promocje i kupować taniej? ;-) W końcu możecie tyle zaoszczędzić! Zawsze Was będziemy namawiać do takiego toku myślenia. Dlatego na sam koniec dajemy Wam kolejną możliwość do zaoszczędzenia - tym razem także na innych kosmetykach. Zobaczcie najnowsze kupony rabatowe na produkty dla urody:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close