logo

Sephora: wygraj kosmetyki za 2000zł

07sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Trwa kolejna edycja konkursu Beauty To Go organizowanego przez sieć Sephora. Tym razem do wygrania jest karta upominkowa na zakupy za 2000zł i zestawy kosmetyków!

Markowe kosmetyki, luksusowe perfumy i ekskluzywny wizerunek to cechy charakterystyczne francuskiej sieci Sephora. Któż z nas nie lubi otulić się delikatnym zapachem perfum? Niestety dobra jakość kosmetyków zazwyczaj idzie w parze z wysoką ceną. Dla wszystkich, którzy chcieliby zaszaleć w Sephora, ale przez to nie zbankrutować, przedstawiamy wyjątkowo prosty konkurs Beauty To Go.

Jak wziąć udział w konkursie Sephora?

Wystarczy wejść na stronę sephora the game i zarejestrować się jako uczestnik konkursu poprzez podanie swojego maila. Następnie należy wpisać swoje dane (imię i nazwisko, adres do wysyłki) i odpowiedzieć na pytanie: Jaki kosmetyk zabierasz zawsze ze sobą w podróż samolotem i dlaczego?


To wszystko! Opowiedzi i wypełniony formularz należy przesłać do 16 sierpnia 2015r.

Nagrody

  • Nagrodą główną jest karta upominkowa o wartości 2000zł do wykorzystania w perfumeriach Sephora na terenie Polski. Na skorzystanie z tego bonu mamy aż rok.
  • Laureaci zajmujący miejsca od 2 do 4 otrzymają zestaw 50 produktów o podróżnym formacie, których wartość to aż 2089zł.
  • Wyróżnieni uczestnicy konkursu, zajmujący miejsca od 5 do 24, otrzymają  zestaw słuchawek i jeden produkt o łącznej wartości 330zł.
  • Uczestnicy zajmujący miejca od 25 do 49,  dostaną 5 produktów w podróżnym formacie o wartości 189zł.
  • Pozostali wyróżnieni, którzy zajmują miejsca od 50 do 74, dostaną zestaw 5 produktów o podróżnym formacie o wartości 92zł.

Łącznie komisja konkursu wybierze 74 zwycięzców, czyli czterech głównych zwycięzców (nagroda główna i zestaw 50 produktów) oraz 70 innych wyróżnionych uczestników.

Dodatkowo: zapisując swój adres email na podanej stronie konkursowej, otrzymasz 15% zniżki na zakupy. Rabat jest ważny do 31 sierpnia 2015r.

Jeżeli szukasz innych kosmetycznych promocji, sprawdź tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close