logo

Sephora obchodzi 15 urodziny i rozdaje 15% zniżki

05lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Sephora istnieje w Polsce już 15 lat! Z tej okazji udostępniono rabat 15% na wszystkie zakupy, niezależnie od kwoty zamówienia. Dzięki temu kosmetyki z wyższej półki, jakie znajdziemy w tej eksluzywnej perfumerii, stają się jeszcze bardziej dostępne!

Historia o zabarwieniu ekskluzywnym

Sephora to popularna perfumeria o lekko eksluzywnym charakterze. Właśnie ta ekskluzywność sprawia mylne wrażenie, że zakupy w tym sklepie muszą być bardzo drogie. Nasi czytelnicy dobrze wiedzą, że sklep ten bardzo często udostępnia rabaty promocyjne, które obniżają koszty zakupów nawet o 30%. Do tego dochodzą sezonowe wyprzedaże oraz obniżki konkretnych segmentów produktów w danym miesiącu i przepis na oszczędności w Sephorze mamy gotowy.

Nic więc dziwnego, że Polki pokochały te perfumerie. Wysoka jakość sprzedawanych tam produktów, znane i cenione na całym świecie marki, a także profesjonalna obsługa i pomoc w doborze kosmetyków odpowiednich dla danej osoby sprawiły, że ta francuska sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży perfum oraz kosmetyków, została tak dobrze przyjęta nad Wisłą.

 

Na urodziny prezent... dla klientów

Właśnie mija 15 lat, odkąd pierwsza perfumeria tej sieci pojawiła się w naszym kraju. Ten piękny jubileusz Sephora postanowiła świętować razem z polskimi klientami, udostępniając im rabat 15% na wszystkie zakupy. Aby skorzystać ze zniżki należy wpisać kod "15LAT" w polu "Kod promocyjny" w koszyku zamówień. Promocja obowiązuje niezależnie od kwoty zamówienia.

Nie dotyczy przecen i nie łączy się z innymi rabatami. Zniżka jest ważna zarówno w stacjonarnych perfumeriach Sephora, jak i w sklepie internetowym Sephora.pl. Kod rabatowy ważny jest do 11.11.2014 włącznie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close